Mancini neden Ceyhun'a bu kadar kafayı takmış?

Arkadaşlar adam voleybolda da Ceyhunu oyuna alıyor futboldada adamda çok işe yaramıyor neden dir bu Ceyhun takıntısı.

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• Hemen hemen her teknik adamın vardır böle takıntıları kendisi parlatmak takıma montelemek ister Fatih Terimi hatırlayın Kazımda Kazım ya da Hamitte Hamit evet Hamitin oynamasından yanayım ama çok formsuzdu mancinide Ceyhunu son dakikalarda oyuna alıyor NOT=Unutulmasınki bazı futbolcular maç başından kazanır sözleşmesi incelenmesi lazım..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Şimdi bak adamın 193 boyu var belki de hocamız bu fiziğinden ötürü çok iyi şeyler yapabilir diye düşünüyordur Allah bilir defansa bile koyar Ceyhun'u ben beklerim ondan

0|0
    0|0
  • çapulcu-ayyaşa katılıyorum *-*

0|0
    0|0
  • anlamış değilim ceyhun manevi oğlu sanki

0|0
    0|0
  • Adam geldiğinden beri 35 bin defa sordunuz aynı soruyu

0|1
    0|0
  • Manci'nin kızı ile Ceyhun çıkıyolarmış *-*

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Ben anladım ama söylemem

0|1
    0|0
  • Ceyhun kötü bir oyuncu değil fakat Yekta´dan daha iyi bir oyuncuda değil.

0|0
    0|1
  • Herhalde kızını ayarlamanın peşinde ceyhuna.

1|0
    1|1
  • ceyhunun tamamen fiziksel özellikleriyle alakalı. yoksa çok yetenekli olduğu için değil fit olduğu için

0|0
    0|0
  • Stoper oynayabildiği ve en önemlisi 3'lü savunmada oynayabildiği için seviyor bence çünkü bu sene 3lü defansta görev verdi birkaç kere.

0|0
    0|0
  • maçın sonlarına doğru skoru korumak için defansif ortasaha almak gayet normal. takımda 2 tane defansif ortasaha var. biri melo zaten sahada diğeri de ceyhun. başka adam mı var alacak. ayrıca stoperde de oynuyor orada da oynayacak başka adam yoktu. gökhan zan sakat dany de yabancı olduğu için ceyhun'un arkasında kaldı. ayrıca kötü bir oyuncu değil ceyhun.

0|0
    0|0
  • joker gibi nereye koysan sırıtmadan oynuyor o yüzden

0|1
    0|0
  • bende anlamış değilim

0|0
    0|0
  • soktuğumun mancinisi yektayı sezon sonuna kadar trabzona kiralamış ne yapıyor anlamıyorum.

0|0
    0|4
  • gizi seks kasetleri varsa elinde ceyhumum belki ondan :)

0|0
    0|0
  • Ceyhun tipik bir İtalyan ön liberosu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...