Aramamasının sebebi ne olabilir?

kız arkadaşı olan bir çocukla muhabbetım var çocuk okuldan arkadaşım ama bana yazıyo bariz bir şekilde ama bir taraftanda okul arkadaşıyız ayağı yapıyo bir kaç gündür seni görebilirmiyim akşam diyo ama hep laf havada kalıyo bugün gene dedı saatte verdı ama ne aradı ne sordu hatta ben öğlen görüşelim dedim akşam dedi ayrıca çalışıyoda... neden aramadığını anlamadım ve ben ne tepki vereceğimi bilmiyorum ...

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• sen arasaydin yavrucum oldun mu kaldin mi da gelmedin diye g*t olaydi aramadim diye

0|0
    0|0
    • iyi de adamın sevgilisi var görüşmek isteyen o bide benmi arasaydım

• istiyosan cocugu sen cikalim dedin diye ardim diye kıvarabilirsin sıkıntı olursa

Erkekler Ne Diyor 6

• tamam demişsin ya hemen ondan nasılsa cepte artık bu kız diye rahat takılıyordur. Sonra bir bahane sunar gelemedim telafi edicem diyerek. Kabul etmeyeceksin hemen

0|0
    0|0
  • oluruna bırak

0|0
    0|0
  • Ben o adamda suçu aramam suçu sende ararım ne ayaksın sen ya hey Allah'ım

0|0
    0|0
  • sevgilisi olan çocukla takılmaya çalıştığına göre sen de yollusun aamınakoyyim

0|0
    0|0
  • Gerçekler acıdır sanırım başka biriyle de görüşüyor :(

0|0
    0|0
  • :==))) sevgilisine yaık değilmi

0|0
    0|0
    • o konuya hiç girme :)

• sende yanlış düşüncelere kapılma :) ozaman erkek mi bitti kantine çık büssürü erkek var

Kızlar Ne Diyor 4

• bebeğim çocugun sevgilisi var diyorsun bide seninle buluşmak istediğin sylüyorsun bu nasıl kişiliksiz bir insandir öylee . sakın buluşma ayrıca kendini o kızın yerine koy aynı şey sana yapılsa nasıl hissederdin ?

0|0
    0|0
  • or.. olduğun için dikkate almıyordur seni ;))

0|0
    0|0
  • Arada olur öyle.

0|0
    0|0
  • uzak dur derım dengesız erkek vakası ! sakın arama istiyorsa uğraşsın ayrııca seçenek degıl tek ol senle olmak onun lüksü osun ayrılda gel yap ;))

0|0
    0|0
    • olaya direk giremiyom ki adam biz okul arkadaşıyız noluyo derse hoş olmaz benım için:))

• o zaman bıraz mesafe koy ulaşılmaz ol soğuk davran senın ıçın çabalasın uğraşsın ;) aradığında çağırığında bahane bul gıtme işim var ben senı ararım musaıt oldugumda falan de delirt onu! on işine gelırse koşsun peşinden kızdan da ayrılsın ayrılmadan sakın yüz verme net ol 2 kadın 1 adam olayındakı ucuz kız olma derım ;)

Yükleniyor...