Arkadaslar bir bakarmısınız ..

benım ailem beni evlendırmek ıcın kız bulmuslar kızın ailesi benımle kızın görusmesını ve kararı kendılerı versın demısler iste sıkıntı burada baslıyo ben hıc bı kızla cıkmadım ve konusmadım sımdı ben kızla görusmeye gıttıgımde ayrı bır odaya gecıcez, neler konusmalıyım ne anlatmalıyım hıc bılmıyom ayrıntılı anlatırmısınız stresteyım cıdden yardım edecek cevaplar beklıyom

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• konusmadan once kızdan etkılenmelısın yanı azda olsa hoslanman gerek o oldukdan sonra gerısı kolay yanı ılk once basıt seyler sor okuyomusn gıbılerınden neler yaptgnı ogren cevaplarndan anlarsın zaten oda senden hoslanmısmı dıye gozlerının ıcıne bak kacırıyoo olumsuz bıseyler olabılır. kızı ılk gunden cok sıkmamalısın gerı adım atabılır. ona kendı hayatını anlatmalısın eger sıkılıyosa lafı uzatma derım. daha sonra ılskılerını sor daha once kımle cıkmıs neden btmıs ılskılerı onlarn yanıtını alırsan ona gore daha dıkatlı davranırsın kıza karsı ama ıstemıyorsan eger aılen ıstyor dıye evlenme sonra ılerde mutsuz olabılırsın aklında soru ısaretı bırakmamaya calıs yoksa kendını yer bıtrırsın ve en onemlısı kızda guven hıssı bırakmalısın stres yapma bnce sakin ol

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yani ailenin sana karı bulmasını onaylıyorsun? Ömrünü vereceğin kişiyi ailen belirlememeli..

0|0
    0|0
    • bi kızla bile konuşamıyormış zaten anlayışla karşıla ablası. yani ne yapsın

• Ama bu onun suçu değil. Bu işler görücü usulü falan olmaz. 2 günde de takarlar yüzüğü hop bir bakmışsın sırtını yumrukluyorlar..

• Zükeceği kızı anası belirliyor iyimiş..

• Kac yaşındasin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• önce normal bir şekilde tanış. Daha ilk görüşmeden evlenecek halin yok değil mi ? . kendini tanıt onunda kendisini tanıtmasını iste. sonra havadan sudan konuş ve baktın hoşuna giden biri ilerletmek için telefon filan iste. Daha sonraları zaten birbirinizi yakından tanıyacak sorular sorarsınız ya da sen sorarsın.

0|0
    0|0
  • Evleneceğin kadında aradığın özellikler vardır elbet düşün biraz onları.

0|0
    0|0
Yükleniyor...