Basınıza geldımı ve ne hıssettınız

arkadaslar bır kız sızın ıcın ağlıyor ne dusunursunuz yanı bır kızı neden ağlatırsınızkkıı:((

0|0
7|13

En İyi Erkek Görüşü

• onlar herşeye ağlarlar yeterki bir sebep sun. Ağla dediğimde saniyesinde ağlayanını bile gördüm hayatta acımam.

1|0
    0|0
    • o kadarda değil be abartma yanı:))

• mübalağ etmiyorum yahu böylesiniz ağlaklar sizi :D

• ben öyle değilim sahsen bır kısı ıcın ağladım oda anladımı orası mechul tabııı:)))

Erkekler Ne Diyor 12

• Başıma geldi. Ağlatmak ne kelime sular seller gibi ağlıyodu hep. Ama kimsenin bir suçu yok, artık eskisi gibi değildik, ayrılmaktan başka çare yoktu. Ağlamıyorum diye ondan daha az üzüldüğümü sandı hep. Sandı ki ben onu hiç sevmedim zamanında. yanıldı.

0|0
    1|0
  • Başıma geldi gelmez olaydı. Sırf ağlamasın diye sinir hastası oldum yaw. kızlar neden ağlar sorusuna cevap verebilirmisin? Duygusallarmışmış, erkek odun kız duygusal. kız umursamadı ya da istenileni yapmadığında sorun yok. erkek umursamadımı ya da istenileni yapmadığında, ağlama çanları çalmaya başlıyor. Sorun bizde değil yani :) Yukarıdaki anlatmaya çalıştıklarım anlaşılmıştır umarım :)

0|0
    0|0
    • :))onu bunu bılmem dee sana yanlıs kısıler denk gelmıs bence:)

• gitme dıye aşk bıtmesın dıye bı kızla böyle 7 kez kavga ettık yalvardı senın ıstedıgın gıbı olucam dedı çunku ben ona butun sevgılı verdım ve hıç bu kadar guvenlı bı lımanda olmadıgını söyledı hatta yemek yerken benı arardı iştahı açılıyormuş sonrası aldattım bulgarıstana gıttı dansçıydı erkeklerle samımı resımlerı vardı ben hıç dusunmedım hıç ylnız kalmadım hep yedekte bı kız vardı

0|0
    0|0
  • bir bayanı ağlatmamak için önce erkeğin o bayana duygusal yaklaşması gerekir, erkekler genellikle duygularını saklarlar gurur yaparlar. bayan hassastır, severken bile incitmemek lazım şahsen bana denk gelen bayanlar hiç ağlamıyor erkeklere odun diyorsunuz ama bayanın odunu da hiç çekilmiyor ya :)

0|0
    0|0
  • intikam şaka öfke kıskançlık nefret sadistlik kandırmak biz insan olarak doğarken ağlıyoruz zorla kız olmak erkek olmak neyi değiştirir acıya daha fazla katlanmak bir erkek olarak ağlamamak suçmu eve ödev felsefe den sözlü yapıcam çalış

0|0
    0|0
  • sığırın önde gidenidir..bende gerçekçiyimdin..dobra dobra söylemişimdir ona ağlar mesala...(üstüne yüklemeceli cevap)

0|0
    0|0
  • yalan olmasin sevdiginden agliyana hic denk gelmedim :) ama timsah gozyasi dokene cok denk geldim ..

0|0
    0|0
  • İnsan gerektiği yerde ağlamasını da bilmeli. Bu o kadar kötü bir şey değildir.

0|0
    1|0
  • Benimde en dayanamadığım şeydir karşımda bir bayanın ağlamasına dayanamam malesef

0|0
    0|0
  • kaçınılmaz olan yaklaşmışsa elden ne gelir?

0|0
    0|0
  • yüreği buğulu gözleri yaşlı bir ceylan kıyamam...

0|0
    0|0
  • benim için aglıyorsa bişey degişmez :D 2.soruya gelirsek ; aldatmışımdır , gururuyla oynamışımdır , seviyorum ayaklarına yatıp kandırmışımdır vs vs vs

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Kötü oluyor ağlamıştı evet.Ama erkeklerin benim için ağlaması kadar koymadı kızın ağlaması.

0|0
    0|0
  • Allah evlerine ateşler salsın.

2|0
    0|0
  • Çiçek olan bir şeyi neden ağlatırsınız ki :(((( odunlar

0|0
    0|0
  • ahahahahha cok komik yorumlarvarya :dS:d:sf:ds

0|0
    0|0
  • bunların hepsi mal bacım ondan ağlartırlar sonradaa gider keyiflerie bakarlar gerizekalılar

0|0
    0|0
  • Aslında sabırlı olup ağlamamak lazım. Belki rahatlarsın ama onun ruhu duymaz :'(

0|0
    0|0
  • bilmiyorum ama aranızda birşey geçmiş olması lazım, durup dururken aglaması mümkün degil, bunu ona sormalısın

0|0
    0|0
Yükleniyor...