Ülke gündemyle ilgili öngörünüz nedir

aslında bu tarz soruları ekinoks kardeşim sorardı, bendede aşırı bir yoğunluk var iş anlamında ama sormadan edemedim

ülkede % 50 oy almış bir parti var, ve hiç bir alternatifi yok şu andada,

belediye seçimlerinden sonra parti içinden çok ciddi bir çoğunluğun partiyi bırakacağı ve ayrılanların yeni bir parti kuracağını düşünüyorum

tayyipsiz, müteahitsiz, çıkar çevreleriyle işi olmayan kişilerin kuracağı bir partiyle 2015 seçimlerine girecek bu yeni partinin büyük bir oy oranıyla memleketin idaresini alacağını düşünüyorum

sizin bu konudaki fikriniz nedir

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Alternatifi olmadığı doğru değil. Öncelikle kötünün iyisi diye bir mantık siyaseten su yok ayran verim mantığıdır.

Yeni bir parti kurma çalışması akp içinde yapılıyordu fakat oy bölünmesinden dolayı bunu durdurdular gibi ayrıca abdullatif şener hala bir seçenek .

öncelikle abdüllatif şener çıkıp kurucusu olduğu partiyi neden terk etti neden fikirlerde farklılık oldu bunu açıklamalı

taip bitmiştir . akpde bitmiştir. bunca yaşanan demokrasi dışı hareketten sonra bunca yaşanan yolsuzlukdan sonra akp balonu patlamıştır. ellerinde ki medya ile hala güçmüş gibi göstermeye çalışıyorlar kendilerini

seçimlerde hile yapılmaz ise akp %20 de takılır kalır.

yeni gelecek olan parti yeni kurulmuş bir parti olmamalı teamülleri bilen ve bu teamülleri tekrar işletecek bir yapı olmalı . hoş bunca vergi yükü bunca ekonomik çıkmaz ile yeni gelecek olan partininde işi çok zor

0|1
    1|1

Kızlar Ne Diyor 2

• siyasette bir gün bile çok uzun zaman sayılırken

gelecek ile ilgili net ve keskin tahminler yapmak akıllıca sayılmaz

ayrıca bilimsel de değil

benden söylemesi muhafazakar beyefendi :d

0|0
    0|0
  • içinde akp yöneticilerinin oldugu hiç bir parti ülkeyi ileriye götüremez gerye götürür adamlar kendi önergesine sırf chp kabul ediyor diye reddeddiler böyle bir yönetimden hiç birşey beklenmez yolsuzluktan bir kişinin bile haberinin olmadıgını düşünmüyorum hepside biliyor farkında ama bazılarının işine gelmiyor bazılarınsa işine geliyor senin o patlamaya hazır dedigin kısımda işine gelmeyenler pastaya ortak olmaya çalışanlar ne beklersinki böyle yönetimden

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Haksızlığa bunca yıl göz yummuş,partide kalmaya devam etmiş adamlardan farklı bir parti çıkacağını sanmam.Zira haksızlık karşısında 11 yıl susan adamın tayyipten farkı yoktur.Abdüllatif Şener gibi pisliği gördüğün anda bırakacaktın o partiyi.Alternatif yok değil alternatif biat kültürüne sahip olmayan herkesi kucaklayan,herkesin fikirlerini söyleyebildiği bir parti.O da CHP.

0|1
    1|1
    • ben demokrasiye inanmıyorum, o yüzden asla oy kullanmam, ama bazı şeyleri görmek için kör olmamak gerekir,

chp bu ülkede asla iktidar olamaz, çünkü anadolu insanı onları sevmedi, sevmiyor sevmeyecek

• fikir olmayınca tabi.

Yükleniyor...