Akdeniz ve Ege insanı başka bir ruh mu taşıyor?

Nerdeyse Türkiyede gezmediğim şehir kalmadı ama Ege ve Akdenizdeki zihniyeti hayata bakış farkını yaz akşamlarının yarattığı o avrupayi atmosferi diğer şehirlerde göremedim..

Zihniyet ve Siyasi yöndende farklılıklarını gösteriyorlar bence katılanınız olur mu bana?

Not: Bazı şehirlerde anadoluda olmasına karşın istisna olabiliyorlar.. Eskişehir buna dahil anlatılmak istenen anlaşıldı sanırım...

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle doğru, Akdenizli ve Ege'li arkadaşlarım bir başkadır hem zihniyet, hem politik bakış, hem de açıkfikirlilik açısından. severim...

0|2
    0|0
    • bencede :)

• Umarım en kısa zamanda özlemini giderirsin.. Sohbet'İ bağladık biz bu arada bi kahvemiz eksik.. Son olarak Memnun oldum tanıştığımıza :)

• evet biraz öyle oldu, ben de memnun oldum :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Kesinlikle bu tespitin doğru.

Ben de aynı şeyi düşünüyorum. Bir Akdenizli olaraktan :D

0|1
    0|0
  • katiliyorum.ayrica akdeniz ve egede ki cogu sehrin denize kiyisi var,bununla ilgili olabilecegini düsünüyorum ve ayrica bu bölgelerdeki iliman iklim kosullariyla ilgili de olabilir,sonucta bu tür kosullarin insanlar üzerinde ki etkisi cok büyük bence.

0|0
    0|0
  • Enfes tespit. Nokta atışı olmuş.

0|0
    0|0
  • Yav heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• katılıyorum sana ege ve akdenizin havası suyu atmosferi bambaşkadır özellkle ege ama ayrıca Manisa yada bekleriz..:))

0|0
    0|0
  • Akdeniz candır iyidir kan çekiyo belkide ondan

1|0
    0|0
  • Aslen İzmir'li bir Türk olarak, sonuna kadar katılıyorum buna..

1|0
    0|0
  • Beni yakan Akdenizli biri.Kesinlikle farklıdırlar.Mahvetti beni :(

0|0
    0|0
  • tabiyki, misal beni ele alalım <3

0|0
    0|0
Yükleniyor...