Ne yapardınız bakalım?

Onunla sevgiliyken sizi baskasıyla aldatsa, ve sizinle ayrıldıktan sonra onunla beraber olduklarını öğrenseniz ne yapardınız? Aralarını bozar mıydınız? ya da aralarının bozulması ıcın yasadıgınız seylerı gidip cocuga anlatır mıydınız?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bu başıma gelmişti.

Yapabileceğim bir şey yok, olacağına varır onların sonu, ben hayatıma bakarım, öyle ya da böyle bende bir şeyi değiştirmez.

cut.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Beni aldatmışsa ve ayrılmışsam, kesinlikle ilgilendirme. Takip de etmem..İşim olmaz. Bu bitmiş ilişkilerin peşine düşmenin anlamı nedir hiç anlamam zaten. " Yaşandı bitti, kimi saygıyla, kimi saygısızca..."

0|0
    0|0
  • 4yıl önce kız arkadaşımla buluşmak ıçın gıttım ve onu en yakın arkadaşımla samımı bı pozisyonda gördum hıç bışey söylemedım son sevdıgım kızda oydu çıktım ama ılışkılerım bı haftayı geçmedı ve hazıranda nışanlandılar eğlence çıkısı kaza yaptılar o bebeğini dusurdu arkadasım ıse öldü kızgınmıyım asla gerı dönmek ıstedı ama buna dayanamazdım demekkı o daha mutlu etmış

0|0
    0|0
  • Suan art niyetli olarak yazmiyorum emjn ol sadece cocuga anlatirdim haberi olsun birlikte olurlar ya da olmazlar onlara kalmis

0|0
    0|0
  • Hiç uğraşma yoluna bak...

0|0
    0|0
  • Herkes kendine yakışanı yapar boşver kendi yoluna devam et

0|0
    0|0
  • vallahi bukızlarin aki sadece sinsilige calisiyo

0|0
    0|0
  • çocukça işler karışmam ben Allahından bulsn

0|0
    0|0
  • kandırırdım bir şekilde yataga atardım ondan sonra o koşsun senin peşinden kendim için diyorum:DD

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sessiz kal sessizlik herkesi mahveder..

0|0
    0|0
  • hiç bişey yapmazdım zamanını beklerdim gün gelir devran döner

0|0
    0|0
Yükleniyor...