Yakma canını yakarlar canını bu olsa gerek!!

Sizce bir ınsanın ahını alınca ortalama kaç yıl mutlu olunamaz?Ben bundan 6 sene önce tertemız bir ınsanın hayallerını mahvettım daha doğrusu denk degıldık ben onu kendıme denk görmemiştim umutlandırıp bıraktım ergen aklı işte çok ağladı çok koştu çabaladı hala da karşılaştığımızda mahsun mahsun yüzüme bakıyor ve ben bıdaha kımseyle dıkış tututuramadım tuttmadı aldığım "ah"tan galıba sızde yaşadınız mı böle bışey?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• ben baya kişinin ahını aldım birde beni düşün :(

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Başıma gelmedi umarım gelmez :)

1|0
    0|0
  • bence ahtan değil seninki...çok durakta duruyorsun fazla yolcu alıyorsun..Eh otobüs 54 kişi sen alıyon 154 kişi...ayakta kalanlar sıkışınca arıza yapıyorlar haliyle...

0|0
    1|0
  • hahahaha...

0|1
    0|0
    • beter ol yanı dıosun :)))

• 222 işte o benım yeterınce sorum sabote oldu :D elınde çekırdek mıllet bak bak ne yazmış yaptı buradan zaten :D

• cekırdek tuzlu mu ya..

Kızlar Ne Diyor 2

• Cocukluk sonucta onunla alakasi yok bence, sen gercekten sevecegin birini bulamamissin hatta karsina cikmamis diyelim :))

1|0
    0|0
  • evet öyle oluyor ilk sevgilim beni çok sevmişti ben bir türlü sevemedim ısınamadım o çok çok üzüldü ben de üzüldüm tabi ki fakat elden ne gelir olmadı, şimdi de kısas oluyor sankı ben çok üzülüyorum,

1|0
    0|0
Yükleniyor...