Kadınların aradığı ''gizemli adam''metaforu nedir?biri açıklasın beya?

kadınların aradığı ''gizemli adam''metaforu nedir?biri açıklasın beya?

0|0
14|13

En İyi Kız Görüşü

• Cinsiyet fark etmiyor bu durumda.

Kartlarını açık oynayan kaybediyor. Gizem falan hikaye aslında. Her şeyi bilmek, tam anlamıyla tanımak heyecanı bitiriyor belki de.

0|2
    0|1
    • kartların nasıl açıldığı önemli kartların ardında güç varsa erkek daha da cool gizemli veya adına ne derseniz o olur nasıl yani mesela : geçen yaz ne yaptığığınn muhabbeti geçerken birisi yurt dışına gittiğini çaktırmadan tevazu şekilde söylerse çok kuul olur...

aslında kadınların aradığı şey gizemlilikte saklı olan güçtür polat alemdar zekası memati cesareti vs. . nin karışımıdır kanımca...

Kızlar Ne Diyor 13

• Gizemli adam ne ya.Adam dediğin sevdiğinden hiçbir şey gizleyip saklamaz

0|1
    0|0
  • kendi hakkında her şeyi ilgi çekmek için anlatmayan, çok konuşmayan,herkese karşı özellikle bayanlara saygılı olan(bu gizemli olmasının yanı sıra büyük bir artıdır.) asosyal olmayan ama çok arkadaşı da olmayan biri. bir de çok ortalarda olmaması lazım. aslında en önemlisi bu. onu arayan kişi bulmak için çaba sarf etmeli :)

benim gözümde bu açıkçası :)

0|0
    0|0
  • gizemli insanlardan aksine nefret ederim

0|0
    0|0
  • Gizemli adam aramiyoruz ve ilgimizi cekmiyor.

0|0
    0|0
  • Bakışlarında binbir mana yatan sessiz sakin az konuşup öz konuşan yaptığı esprilerle ilgi çeken karizmatik bir erkektir; gizemli erkek metaforu..

1|1
    0|0
    • güzel özet.

• Bu saydıklarımın hepsini barındıran bir erkek tanıyorum.. Ömer özledim seni :)

• Benim bakışlarımda binbir mana yatmıyor ama sakin kavgacı olmayan az konuşan espri yapmam yapmayı bilmem Bende mi gizemliyim şimdi eğer öyleyse bunun keyfini çıkarıcam çok gizemliyim hehe

• bu beya lafından zor be kardes bozver :ds:dA:sd:saDsa

0|1
    0|0
  • Benim var öyle bir '' gizemli adam''ım öyle gizemli ki daha ortaya çıkmadı.Kaç yıldır yok.. -.-

0|2
    0|0
  • içlik giyen adam <3

0|2
    0|0
  • Gizem kiz degilmiydi ya :S

0|0
    0|0
  • kadınlar gizemli adam mı arıyormuş

0|0
    0|0
  • bırakın bu işleri :) delikanlı olun

0|0
    0|2
  • erkeklerin aradıgıda tam bu, gizemli kadın

0|0
    0|0
  • konuşmadığı zamanlarda bile sessizliğinin aslında tam manasıyla sessizlik olmadığını ve o sırada aklından bir sürü düşünceler geçtiği gözlemlenebilen kişi gizemlidir.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• onların ne istedigini bilmiyoz ki mk.

0|1
    0|0
  • Şimdi 10 çeşit bayan 10 çeşit cevap yazar o adam yine gizemli kalır :)))

0|1
    0|0
  • Haci sik bir spor gomlek dar bir kot ve uygun bir spor ayakkabi al rayban gozluk al yer alti edabiyati sozlerinden bir iki favori al ve hic kimseye bir hikayeyi tam olarak anlatma :) cok konusan olma yerinde ve zamaninda konus esprili ol bokunu cikartma ve karizmatik bakisin olsun

0|0
    0|0
  • O gizemli adam benim gerçekten fazla konuşmayan konuştumu yerinde konuşan yeri geldiğinde komik yeri geldiğinde ciddi ama abartmadan bide özel hayatını anlatmıcaksın çoğu arkadaşım özel hayatımı bilmez ve kulağıma gelenlere göre bayada merak ediliyor :D

0|0
    0|0
  • kadınlar kendileri seven tapan erkekler yerine vurup kaçan erkek tiplerini daha çok seviyolar fdaha çekici geliyo nedense sonrada bana bunu yaptı şöyle dedi diye ağlarlar hep gizemli erkek yapar bunu işte :)

0|0
    0|0
  • yok öyle bişey hepsi oldum bitane bile kız gelmedi yalan kardeş kendin ol sen kendin ol hersey dahah iyi olur kasma yani

0|0
    0|0
  • Gizemli adam ama zenginde olsun isterler , çünkü zenginlerin gizemli olabilitesi daha yüksek bence : )

0|0
    0|0
  • Gizemli adam: karı kız işinden çok daha önemli işleri olduğu sanilan adam

Gerçek: öyle biri sizi yatağa atmaz çünkü tek eşli olurlar...

0|0
    0|0
  • çok gizemliyim. hatta o kadar iyi gizleniyorum ki beni hiçbir kadın bulamıyor. artık beni aradıklarından şüphe etmeye başladım.

0|0
    0|0
  • (: gizemli mi? işin iyi, cebinde paran, evin ve araban varsa. İstediğin zaman, istediğin mekana girip çıkıyorsan işte sen gizemli bir adamsın (:

0|0
    0|0
  • Man of Steel izle anlarsın :)))

0|0
    0|0
  • Onlar gizemli adam ariyosa. Bend gamzeli kiz isterim :)))

0|0
    0|0
  • Bana göre zengin ve kadınları anlayan adam.

0|0
    0|0
Yükleniyor...