Spagetti yiyen çarşaflı kadınlar için ne düşünüyorsunuz?

link

bu ağzı falan kapatma olayı taciz korkusu olan yerler için geçerli değil mi? yani fitne korkusu yoksa niye bu kadar korunma gereksin ki? eziyet değil mi kadınlara resmen. nasıl can hıraş uğraşıyo kadıncağız iki parça hamuru yemek için

çirkin yorumlar yapmayalım arkadaşlar lütfen :D

0|0
9|13

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Yemen'de yaşadım 1 yıl.Maalesef o kadınların değil onların üzerinde o baskıyı oluşturan hayvandan bozma erkeklerin suçu.Birçoğuna sorsan o durumlarından bıkmış hatta isyan halindedirler.Denize bile o hicap (çarşaf) ile girmek zorunda kalıyorlar.Ağzı yani kapatmak kadının hiçbir şekilde erkek tarafından beğenilmemesini sağlamak.

1|1
    0|0
  • videodaki kadınlar abartmış bence tamam dinin gerekliliğini yapılar her yerlerini kapatıyolar ama ya evde ye ya da yeme acda ye belki o ülkede sıradan

1|0
    0|0
  • Kıyafetini batırdı yağlı ve soslu ... tüm gün o kıyafetle başkalarına en başta kendisine işkence tiksindirecek ... Harbi iğrenç bir görüntü .

Çarşaflıların etekleri yere teması da sürüklemesi süpürge gibi .. Yerde sıvı fılan iğrenç şeylerde emin olun eteklerini hafiften yukarıya kaldırmazlar aman ayak bilekleri gözükür! ...

Emin olun bunlar kutuplara gitse aynı kıyafeti giyerler ama soğuktan da donarlar...

Bu tip örnekler o kadar çoktur.

Kısacası bu kadınlara üzülüyorum. Akıllarını inançla engellemişler. Halbuki Alah akıl ve iradeyi neden vermişler işte çözüm üretin diye birşeyleri değiştirin kısıtlı irade ve akıl ile . Gel görki yok .

0|0
    0|0
  • Şekil değiştirmenin alemi yok

0|0
    0|0
  • Orada bir delik bulup yiyebiliyorsa ben alkışlarım :)))

0|0
    0|0
  • Tamam ateistim falan ama ben bile bu kadar acımasız değilim siz abarttınız lan nefes almaları bile suç acıyorum onlara.

0|0
    1|0
  • yazık a.q.akıldan yoksun olmak ne zor.

0|2
    1|0
  • Bunun dondurma yiyenleri daha komikti :)

0|1
    0|0
  • Komik ve garip.

0|0
    0|0
  • Çirkinlik abideleri, Dini yobazlaştıran mahluklar

0|0
    0|0
  • Yemese ölecekmiymiş ..

Bende ne çıkcak diye bakıyorum.

Çüş ya

0|0
    0|0
  • Pislikler.Midem bulandı lan ıyy

0|0
    0|0
  • çok çekiciler dadffasdfs Bunlar sizin hemcinsleriniz di mi asfdsdf

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Bunun dinle falan alakası yok resmen yobazlık..

Oldu olacak nefes de almasınlar bari..Köleye yapılmaz bunlara yapılan eziyet..

Nefes almak bile günahtır bunlar için muhtemelen..

0|3
    0|0
  • Bunun bir mizansen olduğunu düşünüyorum.

Yani hangi akıl ve mantık görünmek, dikkat çekmek istemediği yerde böyle kılıktan kılığa girer.

Git evinde su kaynat yap yani.

0|0
    0|0
  • bu yobazlık işte madem öyle git evinde ye böyle dahada dikkat çekiyorlar

0|2
    0|0
  • Güya örtünüyorlar dikkat çekmemek için.Böyle daha çok dikkat çekiyorlar.Lan aç ağzını ye işte Islam'ı rezil ediyorsunuz.Sonra yeni nesil ateist oluyor.Neden? İşte böyle dini maskara edenler yüzünden.Allah akıl fikir versin vallahi.

0|0
    0|0
  • eziyet insanlara gerçekten bu ülkeler acaba ne zaman mantıkla yürütülmeye başlayacak?

0|0
    0|0
  • Bildiğin amelelik yaptıkları.Ne din ne başka bir şey.

1|1
    0|0
  • Dinimizde bu kadar soylenmiyor..ceneye kadar, bunlar kendileri abartmis..bi de cok yemek iatiyolar eve siparis diye bisey var madem oylesin,..

0|1
    0|0
  • ameno pro ; kıbrıs Türklerinden.

link

cCc

3|0
    0|1
Yükleniyor...