Yasak ilişki yaşarmıydınız??

evlisiniz veya nişanlı ya da sevgiliniz var...ve karşınızada öyle biri çıktı ki çok etkilendiniz onunla yasak bir ilişki yaşarmıydınız...? yoksa herşeye rahmen onu her gördüğünüzde ölücekmiş gibi hissetsenizde birlikte oldugunuz insanamı sadık kalırdınız?

Güncellemeler:
inanın arkadaşlar hepiniz çok sosyal çıktınız ağlıcam gerçekten::))

0|0
11|8

En İyi Kız Görüşü

• Aldatmam ve bir insana soz verilmisse kimseye o gozle bakmamak gerekir heleki bu eşinse, istemiyorsan da ayrilirsin kimseyi bos vaadlerle kandirmaya gerek yok aşki adam akilli yasadiniz da bide yasak olani kaldi

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• çok şükür aklım iradem sağlam. niyeti bozuk olan yapar onu. ben yapmam.

0|1
    0|0
  • Yaşamazdım.

0|2
    0|0
  • Yasak iliski yasamam

0|2
    0|0
  • Aşk bu suçu kendimde ararım karşıma birden biri çıksa ondan etkilensem sevgilime ihanet etsem derimki yarın bir gün yine biri çıkar ben yine böyle bişey yaşarım deyip suçu kendimde ararımm Kesinlikle sadık kalırım allah kaderimden başkasına baktrmasın

0|1
    0|0
  • büyük konuşmayım ama ihanet etmek asla istememmmm

0|1
    0|0
    • istemem demişsin..demek pekte emin değilsin kendinden...

• doğrudur insanlarda nefs denen birşey var kendine hakim olabilirse ne ala olamazsa yapmam dedii seyleri yapabilir kötü ya..

• aynen düşünsene çocukları cocukluk arkadaşım iğrenç...

• tabiki hayır

0|2
    0|0
  • Buyuk konusmak istemiyorum ama hayir.

0|1
    0|0
  • hayır yaşamazdım

0|1
    0|0
  • sadık kalmayacağım insanla baştan beraber olmam ki

0|1
    0|0
  • çok zormuş ama ihanet etmem heralde.

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• sanal alemde sorduğun soruya bak.hiç yaşarlarmı?hele bizim kızlar...aaaaaa hiç yakıştıramadım.yurdum erkekleri namussuz ama kainatın en namusluları yurdum kızlarıdır kardeşim.

0|2
    0|0
  • hayır tabiki. evli bir insanın başka biriyle ne işi olur. ayrıca birinden etkilenip etkilenmemek kişinin kendi elindedir sen her önüne gelene yavşarsan, sınırları aşarsan tabi aldatırsın. önemli olan iradedir, senin olanın kıymetini bilmek onu bırakmamaktır.

0|1
    0|0
  • aldatmam ayrılır başkasına bakarım aldatmak sadece kendini kandırmaktır

0|1
    0|0
  • sorsan hepsi yapmam aslaaa, falan filan. bakma sen onlara, hepsi de her fırsata atlar.

0|2
    1|0
  • Ya o tur bir iliski yasayanin annesini essekler ... net olabildimmi

0|1
    0|0
  • Bir kaç dakikalık etkilenme olabilir sadece tekrar hayatıma dönerim

0|1
    0|0
  • ben yaşadım artık yaşamam. çook yıpratıcı, tavsiye etmem

0|1
    1|0
  • herkes melake gibi masallah :D