ıctenlıkle sorulmus bı soru ıctenlıkle cevap beklıyorum

merhaba. Ben 20 yaşındayım. Final haftası ders çalışırken yanıma bir kız oturdu bana soru falan sordu falan biraz konuştuk , daha sonra ikinci gün yine geldı, ben bunun üzerine yarın gelecek misin diye sordum, evet dedı ben kızdan hoslanmıştım ayrıca onun yanında gerçekten rahat davranabiliyordum. Neyse 4 gün falan böyle konustuk daha sonra ben onu yurduna falan bıraktım, 2-3 sefer gelemene gerek yok falan desede gittim beni arkadasları ıle tanıstırdı , falan daha sonra yılbası aksamı ayrı yerlerdeydık ben sehır dısındaydım bunun yılbasında arkadaslarında canını sıkan bı durum olmus eger bı sorun varsa yurda gecmek ıstersen arkadasım gelsın senı alsın falan dedım. telefonda boyle konusuyorduk flan hasta oldum ben hastaneye geldı sonra aksam benı arayıp bıze bı adım gerıden bakar mısın sankı bırseyler olmus bıtmıs gıbı davranıyoruz dedi. ben senınle arkadaslıktan ılerı bır sey goremıyorum dedı bende hemen bunu sımdı degıl sınavlarımız gecsın o zaman konusalım bunu dogru zamanda konusalım falan dedım bunun uzerıne konuyu kapattı daha sonra tekrar epey konustuk planlar falan kurduk , dısarı cıkmak ıcın sınavlar nedenı ıle cıkamamıstık . Bana tum sorunlarını anlatıyordu , bır gun yurtta problem yasamıs sızde kalabılır mıyım dedı arkadası ıle geldı saat 4 de onları aldım geldım bızde kaldılar sabah kalaktık okula gıttık tekrar aksam mesaj attı bu aramızda kalsın dıye bende bunu ıyı kı hatırattın tarzında bı sıtemkar soz soyledım. Ertesı gun aradım telefonlara bakmadı bana bana bı daha mesaj atma sana tavrımı baska sekılde gosteremem, sana bunu daha oncede soyedım ama bunu davranıslarımla gosteremedım falan dedı yurduna gıttım ındı konustuk senınle ortak bı noktamız yok dedı sana bunu soylemeye calsıtım ama sozumle yaptıklarım orantılı olamdı dedı, bende ılk basta benden hoslandın ama daha sonra ne kararını degıstrdı dedım. Benım onu yurduna bırakmam , sorun varsa arkadasım gelsın senı yurduna gotursun demem, ondan sonra benım ona soyledıgım ona deger verdıgımı soyledıgım sozler onu tedırgın etmıs hızlı oldu dedı. ayrıca 2 senedır cıktıgım ayrıldıgım bırı var onu da tam aklımdan sılemedım onun ıcın dedı. bak ılgın hosuma gıtmıstı ama ortak noktamız paylasımımız yok olmaz senınle dedı numaramı da sıl mesaj atma dedi, ama ben onu unutmaıyorum sevıyorum cıdden , kaybetmek de ıstemıyorum ne yapacagımı bılemıyorum. Kıza takmış gıbı de gorunmek ıstemıyorum ama onu tekrar kazanmak ıstıyorum , lutfen bı yol gosterın bu konulardakı acemılıgım benım su andakı olma sebebım. kızda 20 yasında

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Is there any ÖZET?

0|0
    0|0
Yükleniyor...