Radyasyonun zararlarını etkisiz hale getirmek için?

arkadaşlar bilgisayarı laptoplardan kulllanınca daha bir yakın temas olduğu için daha çok radyasyon alıyoruz kullanmadanda edemiyoruz

radyasyoun verdiği zararlardan vücudumuzu arındırmak için ne yapabiliriz bir nevi temizlenme kastettiğim bilgisi olan paylaşırsa sevinirim

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• kaktüs taş vs bunların radyasyonu aldığı veye etkisizleştirdiği veya nötrleştirdiği ile ilgili söylentilerin hiçbir bilimsel temeli yoktur. bilgisayarın karsısındaki radyasyon tv den fazla değil. kg basına bedenin absorbe edebileceği radyasyon miktarı yani SAR değeri bellidir. radyasyonun vucudumuzdaki etkilerini en aza indirmek için yapmamız gereken temel öncelkik düzenli ve doğal veya doğala yakın gıdalarla beslenmek, yeşillikler, meyve sebzeler, tahıllar tüketmek. zencefil, zerdeçal vs gibi baharatları yemeklerimizde kullanmak. sık sık acık havaya cıkıp uzun yürüyüşler yapmak vs. çamaşı makinesi kurutma sırasında yakında durmamaki fotokopi makinesi cekilirken yanında durmamak, sac kurutma makinesini mümkünse kullanmamak vs gibi kucuk önlemlerde alabiliriz. elbette bunlar sabahtan aksama kanser vs yapmaz on yıllar boyunca bu etkilere maruz kalınca olumsuz etkileri olabilir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Kisiler tv telefon pc cok ugrasan kisiler birde disardaki alicilarin olusturdugu radyo aktif dalgalarin etkisi.ile kisilerde bas agrisi yapar onun icin kaktus koy pc yanina ve bendede vardi tedavi gordum b12 takviyesi yaptilar en son gozluk kullandim rahatladim

1|0
    0|0
  • Kuartz mineral taşı ile kaktüsün iyi geldiği söylenir ama doğada bile radrasyon olduğuna göre paranoya ölçüsünde bir endişeyede gerek yok.

1|0
    0|0
    • valla ben etkilerini hissediyorum ya da ben paranoya yapıyorum hakikate midem falan bulanıyo bazen telefon yanımdaysa uyuyacksam uyusam bile çok rahatsızım pc kullanırken başım ve midem kötü oluyo onunla ilgilimi değilmi bilmiyorum

• kuartz taşını araştıracam kaktüsde bulundırmaktan zarar gelmez

zaten evhamlı bir yapıya sahibim

• teşekkür cevap için

• Kaktüs bulundur evde bolca. Arada sırada kolunu, elini, bacağını batır alır radyasyonu.

1|0
    0|0
  • bol bol anti oksidan A C E VİTAMİNİ içeren gıdalar ve selenyum içen gıdalar tüket.Anti oksidanlaar karsinogenez yani kanser oluşumu üzerine inhibitör etkilidir yani engeller...

1|0
    0|0
    • polen alsam günlük, karşılarmı vitaminleri hocam:)

• polenin zararlarıda var polen alerjisi olursun sonra demedi deme

• polen alerjim var mıbilmiyorum:)))tüm vitaminleri aradan çıkarrıız dedim:))

• radyasyondan kaçamzsın en azından wirelessı kapat hiç etkilenmemek istiyosan koruyucu kıyafetler yapılıyor onlarsan al astronot kıyafeti gibi oluyorlar :) fizikc mezunuyum buarada

1|0
    0|0
    • astronot kıyafeti :)))) alsammıki:)en çok bilgsyrdan alıorum gibi hissediyorum ya

• en çok güneşten alırız tabi maruziyet düzeyide önemli ama onun dışında elekrikle çalışan veya ışık saçan (ekran tv gibi) herşey radyasyon yayar

• Ihlamur iç iyi gelir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...