Hiç arkadaşınızın eski sevgilisi olduğu için sevip de içinize attığınız biri oldu mu?

Evet gençler, hepimiz insanız, karşı cinse ilgi duymak (istisnai durumlar da kabul hadi), ister istemez çekimine kapılmak hepimizin başına gelmiştir. Ama heyhat, o kişi arkadaşımızın eski bir sevgilisidir. Sırf böyle olduğu için kaçırdığınız aşklar, sevgiler oldu mu? Onurlu davranmak için siz de sevdiğiniz insanı kalbinize gömüp ağır aksak yolunuza devam etmeye çalıştınız mı? İçimizi dökelim, konuşulmayanı konuşalım, hepsinden öte, aslında bir sürü saçma sapan şey yapsak da özünde iyi insanlar olduğumuzu kutlayalım!

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• hayır olmadım tasnip etmiyorum bu tür şeyleri

0|0
    0|0
  • özümüzde hepimiz iyi insanlarız evet ama aşk diye bir gercek var ve bunu kimse degiştiremez benm annemle babam ayrıldı ve annem babamın arkasına adam da buna olmus yıllar önce ayrılmış evlenmişler çokda mutlu bir yuvaları var üzülen kırılan sadece ben oldum cocuk olarak senin engelin bu kadar büyük bile degil bence aşkın önüne hiç bişe gecmemeli :)

0|0
    0|0
    • yok dur benim öyle bir durumum yok yanlış anlaşılma olmasın :))

üzüldüm senin adına ama :( hayat be panpa, herkesin derdi farklı, beterin beteri var, üzme kendini yine de.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...