Her gün içki içsem ne zaman ölürüm?

Ben ayık kafayla sessiz utangaç biriyim ama içtiğim zaman hafif sarhoş olduğumda neşeli özgüvenli ve muhabbeti güzel biri oluyorum ama çok sık içmedim bugüne kadar. Şimdi soruyorum bu soruyu, hergün alkol alsam kaç zaman yaşarım ya da kısa bir sürede hasta olurmuyum. yaşım 22. Ya da alkol gibi neşe ve özgüven veren rahatlatan fakat zararsız olan doğal bir madde veya içmelik çay/ot vs. var mı?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• İçenle içmeyen arası 15 dk rahat ol...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ölmezsin ama sürünürsün

0|0
    0|0
  • valla içerek adam oldugunu sanıyorsan yasama bence de tez elden gonderelım senı ... zıkkımın kökü var iç de özguvenın patlama yapsın

0|0
    0|1
    • sen büyük ihtimal dinci salağın tekisin.. sen ne anlarsın pis yobaz.

• ben b.k yicem demedim ki poponu yalicam dedim sadece, çok seviyorum ben bir kızda kalçayı, hatta gel akşam yemek yiyelim beraber şarap içelim sonra seks yapalım

• bide demişsin ya "yok sen b.k u ye sonra toz ol" diye, yani izin veriyorsun, poponu açacaksın yani?

Erkekler Ne Diyor 2

• bunun yerine psikoloğa ya da psikiyatra gidip tedavi olabilirsin ki tedavisi basittir alkole bulaşma çok ölmeyip sürünme ihtimalin daha çoktur

0|0
    0|0
    • psikiyatr antidepresan yazıyor sadece o ilaçlarsa beni daha kötü ediyor, psikolog ise sadece konuşur, konuşarak nasıl düzelirim ki sadece?

• evet öyle olmuş, sağol. haklısın alkol çözüm değil

• bir daha doktora git başka ilaç iste

• Nejat işler ölmediğine göre uzun yaşarsın kardeş kuruya girme sulu takılmaya devam

0|0
    0|0
Yükleniyor...