Beyler sorum size bir bakın size zahmet:)

Bir kızla konuşmaya başladınız. Birbirinizi çok seviyorsunuz. Sevgili olamıyorsunuz ama bir türlü. Sizin geçmişinizle alakalı konulardan dolayı kız ne sevgili olabiliyor sizinle ne de vazgeçebiliyor sizden. 2 yıl boyunca sevgili olmadan sevdiniz birbirinizi.Kız pek çok kez sonlandırmaya çalışıyor bu aşkı ama yapamıyor. Zaten pek çok kez bitme noktasına gelmişsiniz. Sonra siz çok çirkin bir şekilde bitirdiniz. Kızda size tek kelime etmedi. Aradan 3 yıl geçiyor. Facebook ta o kızı en yakın arkadaşınızla fotoğraflarını görüyorsunuz. Sevgililer. Ne hissedersiniz o an? Ne yapmak gelir içinizden? Samimi cevaplar verin lütfen.

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• 2 tane götveren varmış yanımda uyanamamısım derim o kadar gerisi beni ilgilendirmez

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• İçimden hiçbirşey yapmak gelmez çünkü o benim olmamıştır hiç :(

birkaç kadeh birşeyler içerim arabesk şarkılar falan..

1-2 haftaya tamamen unutmuş olurum..

tabi yaşadıkları aşkı gözüme gözüme sokmazlarsa..

0|0
    0|0
  • eğer ben yanlış yapmışsam ki anlattına göre öyle oluyor biraz üzülürüm neyse derim boşver ama üzülürüm

0|0
    0|0
  • sevgili olamıyorsun olmak istemene rağmen elde imkan varken de... ve en yakın arkadaşın sevgili olmuş. geçmişe takıldığın konular seni mahvetmiş be gülüm. oturup bir bardak soğuk su içmekten başka yapılcak bişi yok maalesef.

0|0
    0|0
  • Yüzüm tutmaz ki bişey demeye haklı durumda olsam,kızıda o yanındakileri de yakarım ama yanlışı yapan bensem sadece izlerim

0|0
    0|0
  • Hiç bişey olan olmuştur, eden elbet bulur öyle ya da böyle, peki nasıl bir çirkin davranışmış bu?

0|0
    0|0
  • Hayırlısı buymuş derim

0|0
    0|0
  • umursanmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...