Ovül kullanımı hakkında..

vajinal ovül kullanmam gerekiyor ve ilk kullanışım..

ilk fitili yerleştirdim ve bir süre ayağa kalkmadım yattım sağlam olsun diye.. ancak bir süre sonra kendini dışarı attı ya da erimesiyle birlikte dışarı aktı ayırt edemedim..

daha önce kullanmış olan, gören, bilen varsa soruyorum.. böyle olması normal mi yoksa sonrasında dışarıya bir şey çıkmamalı mıydı ?

eğer normal değilse bir sonrakinde daha düzgün yapmaya özen göstereceğim ya da farklı bir ilaç isteyeceğim de..

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• vajinal enfeksiyonlarda kullanılıyor diye biliyorum kız arkadaşıma yazmıştı doktor.bn yerlştiriyordum küçük ,üçgen sabun gbi bir şey.içinden parmağa takmak için tek parmağa takmak için şeffaf malzemede çıkıyor .çok derinlere yerleştrmk gerekiyor ve bir süre yatmn gerekıyor

0|0
    0|0
    • benimkinde öyle parmağa takmalık bir malzeme yoktu ya da ben farketmedim yanlış uyguladım bilemiyorum.. yeterince derine uygulayamadım sanırım.. yattım bir süre ama yine de dışarıya çıkmasına engel olamadım.. kız arkadaşınızda böyle bir şey oldu mu yoksa tamamen içeride mi erimesi gerekiyordu ?

• hoş olmayacak bşey yok bnda sağlık konusu sonuçta.ilşkıden önce uygulayın duştan sonra da uygular sevgilin

• cinsel perhiz daha sağlıklı.. teşekkürler yorumlarınız için..

Erkekler Ne Diyor 4

• ben yardımcı olabilirim tampon yaparım akabinde çıkmaz bir yere.

0|1
    0|0
  • Bildigim kadariysa eriyim akmasi normal

0|0
    0|0
  • ovül ne la la bu erkekler ne cok bılıyo ya ben cahıl kaldım ya da bu bebeler google den kopya alıyo

0|0
    0|0
    • :)) bazıları bakıyordur olabilir..

• yaw arkadasım anlamadıgım nokta lan olum bız erkek adamız bu nedır ovul oval ova bayır dag her neyse olum kendınıze gelın lan erkek adamın ne ısı olur ovalle ..

• ovül vücut sıcaklığıyla erimeye yabaşlar itebildiğin kadar derine itip 10 dakika gibi yatarak beklemelisin,ama bu tarz ilaçların tablet formlarıda vardır.

0|0
    0|0
    • işte sorun orda derine itemedim midem almadı.. dışarıdan gözükmeyecek şekilde ittim o kadar.. bir dahakinde de başarılı olamazsam tabletini sorarım teşekkürler..

• ok. konuyu ve seni sıkmadan sana geçmiş olsun demek istiyorum

• teşekkürler tekrar..

Kızlar Ne Diyor 3

• parrdon ovül nedir?

0|0
    0|0
    • bir nevi fitil.. vajinal yoldan uygulanıyor..

• anladım teşekkür ederm geçmiş olsun:))

• ben teşekkür ederim.. :)

• Sorunuzun cinsellikle ilgisi yok yalnız sağlıkta sormanız gerekirdi.

0|0
    0|0
    • siz diyince fark ettim.. ben sağlık kategorisini seçtiğimi anımsıyorum ama yanlışlık oldu sanırım..

• Kalcana yastık koy yere tam paralel olma.. Ovülü yerleştir en az 15 dk öyle kalman gerekir.. Ne için kullanıyosun ki

0|0
    0|0
    • dışarıya hiç akmaması mı lazım yani ? yastık denemek aklıma gelmemişti deneyeyim bunu teşekkür ederim.. böyle ulu orta yazmak istemiyorum şikayetlerimi..

Yükleniyor...