Bugün sevdiğim kızın önünde ağladım siz ne düşünüyorsunuz?

kız onun için ağladığımı biliyor onu çok sevdiğimide biliyor sizce nasıl bir duruma düştüm ? ama beni arkadaş olarak görüyor.

0|0
14|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

• Senin icin epey uzulmus olsa da fazlasini yapmasini bekleme ...

0|0
    0|0
    • =( bu çok zor ama bunu bilsede birlikte takılmaya devam ediyoruz

• zamanlada mı hiç birşey olmaz hayatda kimsenin yanında bu kadar mutlu olmadım

• Siz yinede birlikte mutlu ve guzel zaman gecirin ve umarimki sevdigin kizda bunu fark eder ..

• Ağlayan erkekler sevilmez hemen gtmıs ve bir kız arkadasına anlatmıstır ay benm için ağladı diye oda büyük ihtimal yazık kız kıyamam demiştir.Böyle bişey olmustur ıste

0|1
    0|0
  • bence fikirleri değişmiştir :) bi erkeğin ağlaması oldukca zor'dur buna sevinmeli cünkü onu seven ve ağlayan biri var

0|0
    0|0
  • Valla bende çok kişiyi ağlattım inan bundan hiç övünmüyorum ama sadece sevgilimin ağlaması dokundu bana diğerlerini hiç umursamadım bile onun için kızın duygularını bilmeden yorum yapamıcam.

0|0
    0|0
  • artık herkese anlatır keşke ağlamasaydın

0|0
    0|0
    • zaten anlatacağı herkes sınıftaydı =/

• bence yanlıs yapmıssın kızzzlar onunde o kadar dusmemek lazım ama yapcak bısey yok artk kabuguna cekılmelısın yapcanı yapmasın artık sessız kal

0|0
    0|0
  • Bosver ya takma, en azindan askinin gerçek oldugunu görmüstür. Bazen artik gücün kalmaz, belliki sende yorulmussun.. Zamanla hersey hal olur.

0|0
    0|0
  • Ağlayan erkeklere zaafım var ulen. Ama yine de kararım kesinse, bir şey hissetmiyorsam ve hissetmeyeceğimi biliyorsam bir şey ifade etmez ağlaması benim için. Onun içinde aynı şekildedir.

0|0
    0|0
  • Erkekler ağlasın kampanyası düzenleyelim bence, çünkü daha masum olabildiklerini düşündüğüm başka bir an yok.

0|0
    0|1
    • sen çok beklersin bencede kızlar sussun ağlamasın kampnyası yapalım

• hoşuna gitmiş olacağını sanmam ağlak insanlardan kimse hoşlanmaz

0|0
    0|0
  • etkilenmemistir.

0|0
    0|0
    • hala hala sanki kolay kolay ağlanıyordu sen bir ağlamayı dene insanının içinden gelir bu

• agladin diye etkilenmesi mi lazimdi

• Sadece acımıştır :(

0|0
    0|0
  • Duygusal olduğunu anlamıştır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• o da insan,arkadaşı için üzülmüştür.:(

0|0
    0|0
  • oda seni seviyorsa sorun yok fakat sevmiyorsa ezik konumuna düştün gözünde dahada kacacak senden gibi geliyor bana

0|1
    0|0
  • Onu seviyorsun ve ağladın.Bunda hiç birşey yok erkek ağlamaz diye birşey yok,insanın doğasında vardır gülmek,ağlamak,üzülmek.

Seni arkadaş olarak görüyorsa zorlama yapıcak birşey yok,zorla güzellik olmaz nokta.

0|0
    0|0
  • kadınlar duygusal erkekleri sever doğrudur ama bu demek değilki karşılarında bir erkeğin ağlamasından etkilenirler,çok iyi bir duruma düşmemişsindir sanırım,

0|0
    0|0
  • için içini yesede, karsındakine daima güçlü gözük, kim olursa olsun, sevgilin dostun düşmanın, kimseye açığını verme kardeşim, iyi bakmıyolar sonra insana malesef...

0|0
    0|0
  • Ağlamana karşılık bu saate kadar birşey söylemediyse,fikri değişmemiştir.

0|0
    0|0
    • söyledi seni böyle görmek istemiyorum dedi

• O zaman zorlamanın sana bir faydası değil zararı olucaktır.

Yükleniyor...