Kulaklık buldum, modelini bulamadım.

Selam, geçenlerde yerde kulak içi kulaklık buldum (şansa bakın benim kulaklığım da bozulmuştu) aldım telefona taktım. Başladım müzik dinlemeye. Baktım ses, bas, kalite falan harika ötesi. Ama kulaklığın markasını bir türlü bulamadım. Bulsam aynısının yenisini alcam. Bu kulaklık biraz hırpalanmış çizilmiş falan işte bana aynısının yenisi lazım. Sizden istediğim buraya kulaklığın foto linkini atıcam, markası hakkında tahmin yürütebilir misiniz ? (markası üstünde yazmıyor)

h t t p: //i.h izl ires im.co m/ eXy18 3.jp g

(buşlukları silin )

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• iphone kulaklığı o ama philips'in de üst modellerinde canavar gibi ses veren kulaklıkları var. ben 35 TL'lik basit bir model almıştım ama en dandik cihazdan bile çok harika ses çıkarıyor. 2 sene oldu ve iki kulaklığı da sapasağlam duruyor. çok aman aman bir özelliği yok çünkü iphone kulaklıklarının da. apple markası tarafından piyasaya sürülünce fiyatı fazla olabilir çünkü bakmadım hiç. bu arada çok fazla boşluk bırakmışsın canım çıktı linki açana kadar :(

0|0
    0|0
    • Evet ben daha önceden konu açmıştım en iyi ses veren kulaklıklar diye, çoğunluk philips dedi. Dediğin gibi philips almayı düşünüyorum ama bu kulaklığın ses kalitesini de çok beğendim. Boşluklar için kusura bakma :)

• Rica ederim ne demek :)

• niye gizli olmuşum ya daha yeni fark ettim :) hadi iyi akşamlar :P

Erkekler Ne Diyor 7

Kızlar Ne Diyor 1

• Muneccin miyiz ki.. :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...