Siz olsaydınız ne yapardınız ??

Hayatınızda iki insan var biri sevmeyi bilmeyen gönül eğlendiren ama sizi isteyen biri diğeride hiç bırakmıycak güvendiğiniz biri yani mutlu olmayımı secerdınız yoksa mutsuz olmayı mı yani ? Ben hep yanımda olucak birini istiyorum ama işte seni üzende daha cok aklında kalıyo ne yapsam bilemiyorum onunla muhattabımı kesip sadece diğeriylemi yoluma devam etsem.

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• gönül eğlendren adamla ne işin olur yahu afedersin kaba olacam ya da vazgectim olmayım bırakır seni bir iki gün sonra istediğini aldıgında ya da alamadığında.. sevene git sevmeyenden hayır gelmez...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Cevap : İkisi de değil.

Yani şu an ki düşüncenden bakınca oldukça olumsuz ikisine de.

Sen iyimser seçenekler olarak görüyorsun ama bu seçenekler tamamen aldatmaca seçenekler. Elbette gönül eğlendireni seçersin, çünkü o hem egonu tatmin ediyor, hem de sana daha çok cevap veriyor, ama zarar işte.

Diğeri ona göre pasif çünkü buna alışmışsın sen.

Hıı o hep yanında olanı seçicem dersen işe diğerini hayatından tamamen silmekten başla.

cut.

0|0
    0|0
    • Teşekkürler..

• İşte bunu nasıl başarıcam bilmiyorum bir yanda belkide bir ömür gecircegım bırı bunu istiyorum aslında ama kendime guvenemıyorum onu üzmeye kıyamıycak kadar değer veriyorum. dıgerıyse 1 aylık bısey olur anca.

• İşte burada seçimin önem kazanır, kendini kandırmayı bırakıp gerçekle yüzleşmelisin bence.

Zaten bu tür şeylerde cesaret gösterip bir yerden başlaman gerek olacağına varır diyip.

• eğlendirene git öteki üzer

0|0
    0|0
    • İyi de adam gönül eğlendiricek yani kısa bir sürücek bişey.

• Nasıl anlamadım.

• seni seveni sevmiyorsun bir süre sonra sıkılacaksın en iyisi uzak dur ondan

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...