Kapat

Sizce Bruma nolacak ?

Bruman sizce nasıl bir oyunccu olacak geleceği hakkında yorumlarınız nedir? Şahsi fikrim yetenekli ama süre almalı

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• bence balon

galatasaraylıyım.

hadi balon demeyim de, belki başka bir lige gitse hem süre alacaktı, hem de düzgün bir futbol ortamında kendini geliştirecekti.

türkiye liginde hem yabancı sınırı var, hem de bruma gibi fiziği zayıf bir oyuncuya uygun bir lig değil.

seneye kiralanır başka bir takıma

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• Yabancı kuralı sayesinde yok oldu diyebiliriz kupa maçlarında gayet iyi ama ülkesinde bir takıma kiralık verip tecrübe kazandırırsak daha iyi olur bence

0|0
    0|0
  • ben beğenmedim sanırım gider

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• Bruma´ya Balon diyenlere sadece gülüyorum siz Arda 19 Yaşındayken Nasıl oynuyordu biliyormuydunuz?Bruma gelişime açık potansiyeli çok yüksek olan bir oyuncu sadece biraz daha fazla şans bulmalı

0|1
    0|0
  • henüz 19 yasında ve Türkiye Futbol FeNerasyonu biliyor Galatasarayın böyle dünya yıldızı olacak potansiyele sahip oyuncuları alcağını tamamen Galatasarayın önünü kesmek amacıyma saçma bir yabancı kuralı getirdiler ortaya o yüzden kendini gösteremedi hatırlarsanız ilk maçlarda Antalya maçı olsun sanırım bide Türkiye kupası maçı olsun müthiş bir kumaşı olduğu belliydi ama oynayamıyor oynarsa bu eleman ardadan daha iyi olur

0|0
    0|0
  • hangi maçtı hatırlamıyorum ama topu orta sahadan aldı herkesi geçerek son süratle ceza sahasına girip şut çekti top aut a çıktı ama bruma yı o şekilde görünce vay bee demiştim ama sonradan çok hızlı bir şekilde düştü kendini yetiştirmesi lazım

0|1
    0|0
  • çok yüksek potansiyeli var. kendi yaş grubundaki oyuncular arasında dünyanın en iyi 3-5 oyuncusundan biri. henüz gelişimini tamamlamamasına rağmen 19 yaşında portekiz a milli takımına çağrılıyor. öngörülen potansiyeline ulaşırsa dünyanın en iyi oyuncuları arasında yer alacak.

0|0
    0|0
  • bruma 10 milyon euro ya alındı ama terim o kadar para edecek neyini gördü bilmiyorum. bence fazla bişey beklemeyin orta sınıf bir oyuncu

0|0
    0|3
  • kendini geliştirebilek bir oyuncu klas

0|0
    0|0
Yükleniyor...