Bir erkeqin kıskankandıqını nasıl anlarsınız ki ??

Bir erkeqin kıskankandıqını nasıl anlarsınız hadi cevap verin .s

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Ben kıskanınca gözüm döner sahiplenirim aşırı yüzüm düşer belli ederim kesin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• gözleriyle miker seni

0|0
    0|0
  • Sorun çıkartıyorsa kesin kıskanmıştır.

0|0
    0|0
  • platonik se sana soğuk davranır

1|0
    0|0
  • Bizi ugrastırma gider sorarım kıkanç mısın derim? O da bir cevap veririr. Boş şeyler hakkında öyle ya da böyle ileri geri düşünerek kafamı yoramam. Neyse siz yorun. XPER kasıyorum. :)

0|0
    0|0
  • Tekme tokat filan atıyorsa ya da selektör çakıyorsa daha önce hiç mi sevgilin olmadı anlatmaya gerek yok kıskandığında anlarsın zaten

0|0
    0|0
  • GÖzlerı buyumuş kaşları çatmış haşın bır bakış atmışsa bılkı kıskançlık krızlerı snır yapark beyne fırlamıştırD:

0|0
    0|0
  • kızar

direkt.

0|0
    0|0
  • Sinirlenir saga sola tekme atar deli gibi hareket eder el hareketleri agresifleşir.

0|0
    0|0
  • tiyo vermem çatla:))

0|0
    0|0
  • başka erkeğin kucağına düş bakalım napacak :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• topuklu ayakkabı giyince haliyle tak tuk ses çıkıyor uzunca bir süre ters ters bakar sonrada spor ayakkabın yok musenin ya da topuksuz falan der :)) mesela bu bir örnek olbilir yani :)

0|0
    0|0
    • Ama bu kıskançlıktan değil, buğzetmekten kaynaklanıyor. Ya boyu uzun göstermek için ya da ayak/ayakbilekleri güzel göstermek için giyilir topuklu ayakkabı ki tesettürlüler böyle bir şey yapmazlar. Ve dahi tak tak ses çıkartık dikkat çekmezler. İşte bu yüzden buğzettiğimiz için bakarız. Hatta benim arkadaşım dekana şikayete gitti bu konuda.

Yükleniyor...