Beşiktaş mı kötü oynuyor yoksa kalecileri Cenk mi kötü?

Arkadaslar soru gayet açık... Beşiktaş mı kötü oynuyor yoksa kalecileri Cenk mi kötü ? Yoksa takım olarak mı kötüler?

Bence beşiktaş takım olarak kötü değil kötü oynadıkları da oluyor ama kalecileri çok vasat bir takımda takımın guzel oyunu yetmıyor sadece kalecinin de takım kadar iyi olması gerekli bence.

Elenen Beşiktaşı yine de tebrik ediyorum...

Güncellemeler:
Bir FENERBAHÇE'li olarak Beşiktaşı tebrik ediyorum...

0|0
6|32

En İyi Erkek Görüşü

• cenkin refleksleri çok iyi. ama çok pozisyon hatası yapmaya başladı. hep bir tereddüt içinde. çıksammı çıkmasammı. biraz kendınden emin olsa daha iyi olacak. heyecanınada yenılmemesı gerek. beşitaşın oyuncuları bireysel olarak iyi ama takım olarak kötü.. birde eksikler olunca işimiz dahada vahim oluyo. hilbert gibi bir kanat oyuncusu ernts gibi orta saha oyuncusu olmayınca birde quaresma gibi yeteneği kullunamıyosak sonuca şaşırmamak gerek. veli bu takımın oyuncusu değil. çok gereksiz oyuncular var. başta edu peşine holosko sideni alves tanju . bunalrın yanına isimleri olan ama yeteneklerını kullanamayanlar almeida simao ve quaresma şımarığı.. bunlar oldukça beşiktaş takım olamaz.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• beklenen ama istenmeyen bir sonuç, cenk kesinlikle yedek kalmalıydı,rüştü olmalıydı, beşiktaş bu maçla bir kalecilerini daha sonsuza dek kaybetmiştir,ahanda buraya yazıyorum. Ayrıca beşiktaşda futbol oynayan tek adam ernst idi, ernst yoksa zaten hiçbirşey beklemeyin.

1|0
    0|0
  • Bir Galatasaray taraftarı olarak Türkiyenin en iyi kalecisinin Volkan Demirel oldugunu herzaman söylemişimdir..Eğer Volkandan sonra gelen bir kaleci varsa bu da Cenktir..Beşiktaşın bu oyununa karşı Cenkin yapabildikleri ancak bu kadar..Ligde de zaten açık bir gerileme görüyoruz Beşiktaşta ..Sağlık olsun Tebrikler Beşiktaş !

1|0
    0|0
  • cenk napsın artık bir hata yapsa ne olur takıma bak koskoca maçta bir tane atağın yok ondan sonra tutup kaleciyi eleştirmezsiniz cenk iyi bir kaleci her maçta bakın beşiktaşın verdiği pozisyonlara adam dayanamıyor artık koskoca beşiktaşımın oynadığı futbola bak yazık valla yazık cenk moralini bozmasın eğer cenk sağlam bir takım da oynasaydı şu an avrupanın büyük takımlarında oynayabilirdi yazık çocuğa hakikaten yazık elenmeden çok o çocuğa üzülüyorum.

1|0
    0|0
  • Valla ben edemiyorum tebrik sen nasıl edebiliyorsun onu da anlamıyorum.elenmesi bişey değil elenebilirsin de insan biraz top oynar oynayamıyorsa da en azından oynamaya çalışır özellikle 2.yarı BJK'nın halinden sonra tebrik edilecek bi tarafı olduğunu düşünmüyorum

1|0
    0|0
  • Bende bir FB'li olarak kaleciye gelmeden önce baştan aşağı bir takıma bakın diyorum.Gösterişten , doymuşluktan uzak futbolcular lazım.Sanki takım baya baskı yaptı, hapsetti Atletico'yu , kaleciye verdiniz ihaleyi.Fernandes birşeyler yapmaya çalışıyor Beşiktaşta ve harbiden adam işine saygı duyuyor.Ama diğerleri olmayasıya öylesine sahada varlar yani.

1|0
    0|0
  • beşiktas iyi oynuyo degil herifler iyi oynuo makineli tükef gibi 3 topla kalede bitiyolar besktasda gol atacak adam yok

1|0
    0|0
  • bir galatasaraylı olarak cevap veriyim oyuna ve taraftara takım ruhunu gösteremiyor.O taraftar daha fazlasını hakediyor.Genede tebrikler tabiki de

1|0
    0|0
  • bende bir kaleci olarak söyliyeyim. Cenk türkiye'nin en iyi kalecilerinden.Herkes hata yapar.yinede beşiktaş ülkemizi temsil etti.Teşekkürler Karakartal.

1|1
    0|0
  • Beşiktaş gol yemese bile ne yaptıki ? Kaç tane pozisyonu var ? :)

1|0
    0|0
  • Tamamen berbatlar

3|0
    0|0
  • takımda uyumsuzluk var kaleci iyi

1|0
    0|0
  • her ikisi de geçerli ancak kalite farkı var o da malum.

1|0
    0|0
  • takım olarak çok kötü günler geçiriyor...ama yıllardır kaleci sorunu yaşayan bir takım...cordoba dan sonra bir türlü kaleci bulamadı..özellikle cenk beşiktaşın kalecesi asla degil...

1|0
    0|0
  • takım olarak kötü oynarsanız sonuç herzaman hüsran.bu akşamda bunu gördük.cenk'in yapabileceği birşey yok.

1|0
    0|0
  • besıktas fena takım deıl ama eksık oyuncular var bence asıl sorun takım olamamak bence..galaratasaray bı takım oldu mesela.

1|0
    0|0
  • ben dedim bugün twitterdan o kadar bu kadar güveniyorsunuz. akşama mactan sonra sevinmek için sevmedik biz seni diye ağlayıp zırlarsınız die :)) dinlemediler

1|0
    0|0
  • her 2 side

1|0
    0|0
  • takım 2 maçta tek bir gol atabiliyorsa eğer sorun sadece kalecide değildir

1|1
    0|0
  • beşiktaş takım değil ki. tamamen değişime uğraması lazım.

1|0
    0|0
  • sadece cenk degil takımda kötü ilk yarı baktım almeida her kafa topunu aldı ama ondan sonra şut çekecek adam yok simao ve fernandes bişeyler yapıyor mesela ekrem bu takımın oyuncusu degil ilk yarıda hiç çıkmadı ileriye bence beşiktaş quaresmayı göndersin guti gibi zarar vermeye başladı artık

0|0
    0|0
  • Cenkte bir şey yok canım takım kötü.Cenk iyi bir kaleci

1|0
    0|0
  • Beşiktaş çok kötü oynuyor.

1|0
    0|0
  • 8taştan bi cacık olmaz

1|0
    0|1
  • jimnastik kulübünden ne bekliyosun gardaş

1|0
    0|1
  • cenk beşiktaş için yetersiz bir kaleci bence bizim kalecilerden birini verelim size :D

1|0
    0|1
    • sorumu okurmusun ? kalecileri demişim kalecimiz dememişim ;)

• heeüüm evet :) okumadım başlığı üstün körü okudum açıkçası fenerliymişsin :)) bir trabzonsporlu olarak beşiktaşı destekledim fakat eldeki futbol belli. cenkin performans son zamanlarda çok negatif.

• fb mi mı kötü oynuyor yoksa gs mi iyi ? bunu sorsan daha iyiydi.

0|1
    0|0
  • hadi ordan ne tebrik edeceksin. keşke 8 yeselerdi .

BENDE GERÇEK Bİ FENERLİ OLARAK MADRİDİ TEBRİK EDİYORUM.. siz buna bakmayın bu cakma fenerli :D

1|0
    1|3
    • Bir türk takımı değil mi ? Ben Türk takımının mücadele etmesinden ötürü tebrik ediyorum çakmalıkla alakası yok.. Gidip elin gavurunu tebrik edemem kimse kusura bakmasın... Besıktas ne kadar kendı lıgımızde ezeli rakibimizde olsa Avrupa da ulkemızı temsıl ettiği sürece destek olurum... bunun gerçek Fenerlilikle bir alakası yok.. Fenerbahçemiz çeyrek final oynarken desteklemeye giden taraftarı unutmadım.

• kes lan düdük

• madrid nasıl koydu ama :D

• beşiktaş takım olarak kötü canım...

0|0
    0|0
  • BJK kötü

1|0
    0|0
  • BJK kötü oynadı.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben Galatasaraylıyım :) ve o nedenle hiç kizmayin diğer takımlar kaybedince seviniyorum :).Hiç kimse kızmasın sizin takımlarınız ne kadar kötü oynarsa benim takımım için okadar iyi.

0|0
    1|0
  • İkiside kötü.

1|0
    0|0
  • Berbatlar tamamen.

1|0
    0|0
  • İkisi de kötü. Yormasana kafanı.

1|0
    0|1
  • artık beşiktaştan bi halt olmaz .Bi fenerli olarak atamadıkları gollerimi tebrik ediyosun anlamadım ? Adamlar son zamanlarda futbola dair bi şey oynamıyolar bi çaba var gibi ama inanç öz güven yok !

0|0
    0|0
    • Ülkemizi temsil ediyorlar buraya kadar gelip burda elendi diye tebrık etmıcekmıyız ? Ben anı değerlendirmiyorum genel olarak değerlendiriyorum. Kötü bir takım olsa bastan elenirdi.

• Takım vasat

1|0
    0|0
Yükleniyor...