Beşiktaş - Atletico Madrit maçında Cenk'in yaptığı ne arkadaşlar?

Beşiktaş ne yapıyor? Cenk'in yaptığı ne? sizce bir mucize olur mu:D:D

Güncellemeler:
ohh be şu taraftar hepimizin yapmak istediğini yaptı şuan mucize olamadı bi tane daha yedik olağan durum yapcak bişey yok:)

0|0
0|14

En İyi Erkek Görüşü

• atletico madrid gibi bir takımı kendi sahanızda bu kadar rahat oynatırsanız sonucun bu olmasına bile şükretmek lazım.ben bir galatasaray taraftarıyım ama bu akşam beşiktaşın oynadığı futbol resmen insanı çileden çıkartır.cenk genç bir kaleci.bu tür maçları kaldıracak profosyonelliğe sahip değil daha.ama gerçekten iyi bir kaleci.rüştü ile kıyas yapılsa cenk eldivenleri takmayı hakeden kişi bana göre.rüştü'de tecrübe var fakat geçen hafta ordu maçında yaptığı hata ile son kredisinide kullanmış oldu bana göre

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• bu yazım cenki eleşirenlere sövenlere gelsin

cenk dediğiniz çocuk daha genç ve oynadığı takım beşiktaş ve beşiktaşın oynadığı futbola bak venk olmasaydı madrid de daha fazla yerdik bir hata yaptı diye eleştirenlerin sövenlerin aklına tüküreyim eğer cenk yani o çocuk sağlam bir takımda oynasa avrupaya rahat gider oynadığımız topa bak kendi sahanda oynuyorsun en az 2tane gol atman gerek atağın yok üstüne üstlük gol yiyorsun eyw. en az 3 tane atman lazım takım oynamıyor koskoca 90 dk da bir tane atak yok ondan sonra cenk bir hata yaptı hemen cenke sövmeler saymalar yuhalamalar yazık.

0|0
    1|0
    • dikkat et orada beşiktas iyi oynadı bir cenkmı kötu yazıor yada hepsi kötü cenk hata yapmadı maçı bıraktı ve mal mal topa baktı avrupada oynayamaz gucunuz yetse casilas dieceksınız bu kadar abartmayın ya allah askına ... inanmıorsan bile aldığın paranın hakkını vereceksın

• Cenk genctir. Yapmıstır bir hata. Bir hata yapan kişiyi anında yeirn dibine soktugumuz ıcın bu ulkede kımse bıryerlere gelemıyor.

2|0
    0|0
    • Maçı bıraktığı için yedi o golü bırakmasaydı da savassaydı bir hata olabılırdı bu bır hata deıl önemsememek

• Bence zaten iyi bir kaleci değil bıraksın olur yani o kadar para alıor kıçını yırtması lazım hakkını veremedı güvenmıcek ozaman diorsun ki tecrubesız ozaman nasl guvenıor bu kadar kendıne

• En büyük tecrubesizlik insanın kendisine aşırı guvenmesıdır zaten :) Para demişsin. Hepimiz aylıkcı ınsanlarız. Hangimiz bir tarafımızı yırtarak calısıyoruz ? ve her birimiz, diğerimize göre "o kadar para alıyor". ?

• O top yukarıdan aşağıya süzülürken nerelere daldı acaba?

2|0
    0|0
  • cenk uzaylı gecıyordu onu seyredıyım derken daldı gıttı :)

2|0
    0|0
  • Sonu belli bir maç izlemeye gerek yoktu.

1|0
    0|0
  • tek hata cenk'te değilki Q7 gibi adamın önünü kesenlerde

1|0
    0|0
    • Bunada katılıyorum.takımdakı dengesızlığede katılıorum.

• bjk aferim :D

1|0
    0|0
  • cenk olmasa sanki beşiktaş golleri yağdırdıda yediği golden dolayı elendik bıraksana... ;:)

1|0
    0|0
    • Allta yorum yaptım zaten bide erkek olacaksınız halısahada bile son ana kadar maç bırakılmaz beee bu ne mantık anlamıorum sankı bız cenk yuzunden dıoruz

• Cenk ikinci golü yemese sanki turu geçicektik.Yazıklar olsun cenk i yuhalayanlara

1|0
    0|0
    • Helal olsun cenki yuhlaynlara sen olayın özunu anlamadın galıba takım ruhu denen bişey yoktu maçı bırakmıstı ben kaybettığımız için değil onun son ana kadar mucadele etmedıı için önemsemediği için kızıyorum tum yuhlayanlarda bunun için yuhladılar yoksa tum takım rezıl oynadı

• Tamam canım.Yalnız bence biraz sabırlı ol cenkin ilerde çok iyi bir kaleci olcağını görürsün biraz daha ılımlı olalım bence :))

• Umarım dediğiniz gibi olur.

• ne demek bu şimdi mucizeden kasıt ne? 2-0 yeniliyorlar maalesef

1|0
    0|0
    • Mucizeden kastım birtane atıpta onurumuzu kurtarabılırmıyız

• olsun ya hayırlısı ne yapalım eldeki futbol belli maalesef.. kalbimiz bjk ileydi..

• öyle valla

• olmayan maçta birşey yapamaz matrit ne müdür ?

0|0
    0|0
    • Onu ben yazmadım saçma olcak ama ben soruyu yazarken cenk kısmından basladım o eklenmıs sonradan :D saçma oldu ama doru valla:D

• saçma.Yönetim değiştiriyor bazen yönetim mi dedim ne pis bi kelimeymiş la yö-ne-tim

• :) ilk defa oldu bilmıyorum yani deıstırsınler ya nabalım artık

• cenk yaptı bir hata artık

1|0
    0|0
  • iki takım da hakettiğini buldu. kartal gol gol. haha

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...