Arkadaşlar bir erkeğin bir kızın yanındaa mantığının çalışmaması ne anlama gelir

arkadaşlar bir erkeğin bir kızın yanında mantığının çalışmaması mantığının durması ne anlama geliyor biliyor musunuz

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• mala bağlaması anlamına gelir, diyecek bişey bulamaz bulduğunu diyemez dediği anlaşılmaz yani normalde olmadığı birine dönüşür misal ben :) Aşk bu aşk görünce böyle zihni duruyo insanın mal gibi kalıyo sonra kız geçip gidincede kendine sövüyo işte :) kendimi gizleyip kötüde bir anımı anlatayım :) gördüğümde kendimi kaybettğim pek muhterem hanımefendi bir gün bana "vaktin varsa birlikte bişeyler içelimmi" sorusunu yöneltti ve ben verebileceğim en saçma cevabı verip " bişeylermi ? ne içicezki?" türü aptalca cevaplar verdim saçmaladım :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• valla o kızdan hoşlandığı anlamına geliyor valla aynısı bana oldu :D kafa durdu resmen resetlemek gerekti gerci kız odunun teki cıktı ama neyse :D

0|0
    0|0
  • Duygularıyla hareket ettiğini söylemeye çalışmış şairimiz. Yani ben kör kütük aşığım beynimle değil kalbimle hareket ediyor diyor

0|0
    0|0
  • Bana kalirsa bunu soylen birinin mantigi calisiyordur ;)

0|0
    0|0
  • heycan ve aklı sadece cınsellıkte olur D:

0|0
    0|0
  • Aptal aşık o :))

Yani fena tutulmuş sana karşı :))

0|0
    0|0
  • Odun olduğu anlamına gelir.

0|0
    0|0