Bana en çok kefenim yakışır değil mi?

Evet bugün tam 7 yıl oldu. 15 mart sizin için sıradan bir gün gibi gelebilir ama benim yaşarken toprağa gömüldüğüm gün. tam 7 yıl önce... Ne yapacağım. Ben aslında ruh hastasıyım. doktora gidiyorum ama hiç birşey fayda etmiyor. annem hariç hiç kimseyle konuşmuyorum. zaten annem için ayaktayım yoksa çokdan bi delilik yapardım.

ama bugün bi karar aldım. çok güzel bi davetiye gördüm 7 yıl önce beni öldüren adamın düğün davetiyesi. ne giysem diye düşündüm bulamadım. en sonun da kefenimi giymeye karar verdim. çok yakışacak bana.

Güncellemeler:
insanlarin neler yadigini bilmeden yargilamayin artik uzerimdeki yuk çok fazla bana. kimse birsey bilmiyor bilmeyecekte. 7 senedir benim içimde kaldi hersey ve benimle mezara girecek..

0|0
17|20

En İyi Erkek Görüşü

• dua ezberlemeye çalış. sende maneviyat eksikliği olabilir. ben anket uzmanıyım. insanların çoğu manbeviyattan uzak yaşıyor.adam süper zengin ama huzuru yok çünkü maneviyatı sıfır. adam çok fakir huzuru yok çünkü dua etmeyi unutmuş. adam bedenen çok sağlıklı ama içinde zerre kadar huzuru yok. bunu açıklamaların imamlıkla alakası bazıları bana kızıyor ama olsun ben onlara saygı duyuyorum. intahar etmeyi düşünüyorsan intaharla ilgili konu araştır dini sitelerde. ruh hastası olmayıp kendini psikolojik olarak öyle hissediyor olabilisin.bilinçaltını o düşüncelerle şekillendirmiş olabilirsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Sen bunu yaptığında onun umurunda olacağını, üzüleceğini sanıyorsan yanılıyorsun. Bu şekilde sadece seni sevenleri üzer, onları cezalandırmış olursun.

Sebebi ve olayı bilsek çok daha mantıklı şeyler yazabilirdim belki ama sanırım senin bir çılgınlık yapmaman adına; bu yazdığım da yeterince mantıklı.

0|0
    0|0
  • HEY BAK BURAYA ! Ölüp te o şerefsizin hayatının nasıl darma duman olduğunu görmekten mahrum mu kalacaksın aptalmısın sen ? Kainatın öyle bir dengesi vardırrr ki...

Daha cennete cehenneme gitmeden belli kısmını burada yaşar ve sende görüp sevinme ama ders çıkar nefret etme sevgi duyma nötr ol. Sadece ama her karesini izle yapabilirmisin ? Bak karısı ona neler yapacak Allah o adama sabır versin. Saygılarımla.

0|0
    0|0
  • intihar eğilimli söylemler ile elde var olan ve şuan herşeyiyle yinede yaşamak için güzel bir dünyayı daha çekilebilir yapmıyorsun kendin için. Böyle düşünme,davranma

0|0
    0|0
  • Yönetim, sanırım ihtihar eşiğinde bu kullanıcı..

Yetkilileri ve ilgili kanalları devreye sokup,bu kullanıcıyı takibe almanız yerinde bir karar olabilir. .

1|0
    1|0
  • derin bi nefes al arkadasım yazık değilmi...topla kendini.bu alenen intihar teşebbüsüne giriştiğini gösterir.saçmalama...!

0|0
    0|0
  • yeni bir kismet çıkar çok ümitsiz olma

0|0
    0|0
  • sen intihardan vaz gec iyi birini buluruz sana

0|0
    0|0
  • once sakin ol biri icin neden hayatını karartıyorsunkı sen

0|0
    0|0
  • ip'inden tespit ederiz. bir bok olmaz sana. gel vazgeçtim de.

zaten yeterince uzun vadede hepimiz geberip gideceğiz. sakin ol şampiyon.

0|0
    0|0
    • bence yetkililer olaya derhal müdahale etmeli soul, ciddi bir durum olmuş bile olabilir:S

• Bunca kalp kırıklıklarına rağmen küçüklüğümde yaptığım gibi rüzgarı arkama alıp bağırmak istiyorum hayata: Acımadı ki !

0|0
    0|0
  • herşey hepimizle birlikte elbette mezara gidecek tabii ki :) ama annenden babandan kıymetli olmayan insanlar için değer mi? annen baban için bunu yapar mısın? ardındakileri hiç düşünmüyor musun?

0|0
    0|0
    • babamin cani cehenneme anneminde rahati gayet yerinde. ben çalistim ev aldim artik olsemde annem rahat yasayacak bi vaziyette

• o harfi yerine 'u' harfi koyulursa soyadım doğru yazılmış oluyor.

• 15 martta ne oldu peki?

• yorumlar zoruna gidiyorsa buraya yazma bence

1|0
    0|0
  • kimse için bunları yaşamaya değmez

0|0
    0|0
  • kendine gel çıldırdın mı..neyin var..

0|0
    0|0
  • Hayat güzeldir.

0|0
    0|0
  • aşk acısı ah ah bitmez o aşk acısı o yüzden isyanlardasın sana tavsiyem namaz kıl huzur namazda

0|0
    0|0
  • 3 günlük dünya zaten erkenden rezarvasyon yapmaya gerek yok vakti gelince hepimiz şutlanacaz

0|0
    0|0
    • hemde 90 dan.ama herkes ateşinide ,rahatınıda bu dünyadan götürüyor yani hareketleriyle rezervasyon alıyor bir şekilde.

• :) saçmalama lütfen bu kadar güçsüz müsün?

0|0
    0|0
  • intihar etmek çözüm değil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Ölüm hiç bir şeyin sonu değil tamam mı?

Rahatlamak değil! Huzura kavuşmak değil!... Canına kıyarsan öbür dünyada şuan çektiğin acının 10 kat fazlasını çekeceksin.

Bu aşk değil takıntı!

Amacın ne ?

Neden kendi hayatın için bir şeyler yapmıyorsun? Neden geleceğin için çabalamıyorsun?

Bak adam evleniyor, hayatını kuruyor. Seni k*çına taktığı yok! Sen de kendi yoluna bakacaksın!

Vazgeçilmez hiç kimse yoktur! Kendini vazgeçilmez sanan insanlarla dolu mezarlıklar.

Sende mi soğuk toprak altında olmak istiyorsun?

Ya annen? o ne yapacak? nasıl dayanacak evlat acısına! Ha emin ol şu halinle bile ölün kadar mutsuz ediyorsundur kadını!

Hayatta neler var, insanlar neler neler yaşıyor, buna bende dahilim. Buradaki herkesin hayatını mükemmel mi sanıyorsun! Hepimizin kafası rahat, gönlü rahat, bir eli yağda bir eli balda mı?

Ne kadar kolay değil mi, zora gelince Allahım canımı al demesi, Öleyim demesi.

Bu kadar mı acizsin? Kendini toparlayamayacak kadar bu kadar mı aciz! O bedenin hiç mi kıymeti yok!. Kendine gel, aklını başına topla! Tertemiz bir sayfa aç kendine!. Derhal!

0|3
    0|0
    • böyle herşeye öldürcem kendimi diyenlere çok kıl oluyorum ya

• vay be döktürmüşsün hacı.. taktir ettim :) yüzde yüz katılıyorum.. hiçkimsenin hayatı mükemmel değil sonuçta ++

• Teşekkürler, aynen öyle.

• Malmısın kızım sen kendini tıopla. adam evleniyor sen ise git keefen giy.

Benim abim sevdiği kız için intihar etti öldü ama o kara toprakta kız ise evli çocukları var ne geçti eline giden gençliği oldu. aklını başına al o anne nasıl dayanacak bu acıya bunu düşün.

2|1
    0|0
    • yazık etmiş abin kendine :(

• en iyisini yapmis. ben 7 senedr yasayan bi oluyum herkes bana deli gozuyle bakiyor artik bitsin bu iskence

• malesef yazık etti evet.

• kimse bilmiyor belki neler yaşadığını ama bu dünyada hiç kimse için we hiçbir şey için ölmeye değmez acısını yine sen çekeceksin o yüzden ne kdar yükün warsa omuzlarında atmaya çalış Allah'a dua et çünkü kimse olmasa bile o hep senin yanında herşeyi olumsuz tarafından bakma ..

sana en çok kefen değil senin o kalbinin güzelliği ortaya çıkaran we bir gün seninde giyeceğin gelinliğin yakışır ..

0|0
    0|0
  • Hiç birşeyi canınla ödemeye değmez.onun için mi yaşıyorsun ki onun için ölesin..sadece kendın ıçın yaşa..ama yaşa.

0|0
    0|0
  • kendine gel canım, neler yaşadığını elbette birtek sen bilebilirsin ama annene hiç mi acımıyorsun? nolursun kendine yapma bunu, eden bulur o seni üzen adam da bulacaktır ama geri dönüşü olmayan birşey yapma nolursun..

0|0
    0|0
  • sıkma canını belki daha iyisidir bu senin için ... Her şerde bir hayır vardır bunu unutma hayatada kusme

0|0
    0|0
  • hiçbir şey senden önemli değil.. canından bahsediyorsun boru değil.için nasıl acıyor görebiliyoruz ama zaman.. daha fazla zaman..

0|0
    0|0
  • Ozaman ALlah rahmet eylesin.

0|0
    1|1
  • Deger mi! Bu canı sana Allah verdi,bırak da o alsın,isyanın kime ?!

0|0
    0|0
  • Hastalığının tıbbi ismi nedir?

0|0
    0|0
  • Ölüm kurtuluşun olmaz, en büyük cezayı o zaman çekersin.

0|0
    0|0
  • beyaz bir kıyafet giy ve düğünü bas damatı kaçır

0|0
    0|0
  • sebep ne öldürdü derken

0|0
    0|0
  • aşk acısı değil bu değil mi, başka bir şey yaptı sana?

0|0
    0|0
  • valla bana hikaye yazmışsın gibi geldi pek inandırıcı değil. intihar edicek olsan buraya niye yazma gereği duydun? seni caydırmamızı mı istiyorsun? ama yok doğru söylüyorsan eğer ölüm bir kurtuluş değildir asıl hesap ölümden sonra başlıyor. ölünce herşeyden kurtulup rahat olacağını mı sanıyorsun? tekrar hayata dönmek hatalarını telafi etmek için bin pişman olacaksın ama nafilee. eğer dalga geçip böyle bir hikaye kurduysan sen gerçekten ruh hastasısın. eğer ciddi söylüyorsanda çok yanlış düşüncelerdesin şeytan aklını kurcalıyor kuran oku dua ett Allah'a sığın. Allah hidayet etsin

0|0
    0|0
  • Kendine gelmelisin bence ölünce nolucak ki? herşeyden kurtulabilceğinimi düşünüyorsun daha kötü olucak allahın verdiği bi canı almak öteki tarafıda düşün sadece bu hayat yok bi ipa sapa gelmeyen için kendine kıymaya değer mi

0|0
    0|0
  • kaç yaşındasın? o nasıl bir öldürme biçimiydi ki 7 yılda atlatamadın? ruh hastalığın önceden de varmıydı 7 sene önce mi başladı? önce bunların cevabını alabilirmiyim

0|0
    0|0
Yükleniyor...