Gündüzmü spor yapmali yoksa aksama dogrumu?

ben calistigimdan dolayi sporu(spor salonunda) hep bir gün arayla yapiyorum ama o bos günlerimdede yürüyüs felan yapmiyorum calistigim icin eve altiya dogru geliyorum sonrada hava karanlik oluyor motivasyonum olmuyor yürüyüs yapmak icin yemek su bu derken zaten uykum geliyor :( sizce neyapmaliyim?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• en iyi yağ yakımı sabah uykudan uyanınca yapılan antremanda gerçekleşir. sebebi vücut açtır ve mide boş olduğundan mecbur olarak vücutta depolanmış yağları enerjiye çevirerek kullanır.

ama her ne kadar yararlı olsada sabah sporundan sonra kahvaltını güzel yapmazsan bu olay zararına olabilir.

bu arada hem sabah sporu uykuna açar ve güne daha enerjik başlarsın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Sabah.

0|0
    0|0
  • sporu en iy akşam işten sonra yapmalısın vücut zaten yeterince ısınmış ve spora hazır durumda olur, sabahları aynı performansı alamazsın

0|0
    0|0
  • Gündüz yemek yemeden yapmak daha iyi hem yağları daha kolay yakarsın ben uyanır uyanmaz elimi yüzümü yıkamamdan yaparım sonra duş filan

0|0
    0|0
  • Kendine göre spor programi uygulamalisin mesela isten sonra eve gelince 1 saat evde spor yapmayi dene kosu bandi alabiliyorsan al yoksada farkli yöntemlerle sporunu yapmis olursun

0|1
    0|1
    • kosu bandi almak icin durumum yok malesef

• Illa olmasi sart degil durumun yoksa farkli yöntemler dene evde hem spor illa sabah olacak ya da aksam olacak diye kuralmi var istedigin zaman istedigin yerde yapabilirsin

• çalışıyorsun zaten hafta içi hafta sonu yapmayı dene sporu

0|0
    0|0
  • sabahları kardiyo çalışmak için uygun bence. akşamları ise tavsiyem daha ağır sporlar.

0|0
    0|0
  • gündüz bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• çalışıyosan çok fazla seçeneğin yok. kendini daha fazla motive ediceksin.

0|0
    0|0
  • en verimli spor 3-4 arası yapilır

0|0
    0|0
  • Sabah

0|0
    0|0
  • Fark etmez bence uyku düzenini oturtmalısın

0|0
    0|0
Yükleniyor...