Beşiktaş çArşı 'yı diğer taraftarlardan ayrı tutan özellikleri nelerdir?

Yıllardır kapalı trübünde kombinemi alıp imaçları izlerim. çArşının neredeyse bütün etkinliklerindeyim Fakat trübünde veya sosyal sorumluluk projelerinde hatta gezi parkı eylemlerinde bile birlikteydim en büyük sevdamla Çarşı bizim için bir ruhtur. hatta alem biter ortam biter Çarşı bitmez sloganı bu sözün ne kadar doğru olduğunu gösterir .

Peki siz bizin gözünüzde beşiktaş Çarşı Grubu nasıldır.çArşı 'yı diğer taraftarlardan ayrı tutan özellikleri nelerdir.

hani yükselenim çArşı diyen gençler cevaplarınızı bekliyorum.

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• En önemli fark her zaman toplumsal olaylara duyarlı olmak olmuştur..

Diğeri beste yapmak ve bunları kalabalık olmalarına rağmen diğer taraftarlardan daha bir uyumlu söylemek..

Ayrıca, en sağlam deplasman tayfalarından biri olan Bursalılara Dolmabahçeyi dar edecek kadar tehlikeli ama aynı zamanda tüm takım taraftarlarının taktirini toplayacak kadar centilmen olmak..Her taraftar grubunun harcı değil bu, ya centilmen olursunuz ya çirkef..Çarşı bu iki özelliği de yerinde ve zamanında kullanabiliyor.

Çarşu bir ruhtur, bedene indirgenemez..

Benim gibi, o ruhu taşıyan tüm renktaşlara selamlar..

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ÇArşı taraftar kavramının da üzerindedir.Takım sevdasının Beşiktaş aşkıyla bütünleşmesi ve son mertebeye ulaşmasına çArşı denir.Başka takım taraftarlarının bile saygı ve sempati duyduğu bir topluluk olmasıyla da bilinir.Bir Beşiktaş aşığı olarak çArşıya hayranım <3

1|1
    0|0
  • Atatürkçü oluşlarıdır .. <3

Şu an ki hükümete karşı duruşları , takımlarına bağlılıkları ..

Sağlam Galatasaray'lıyım ama Çarşı'yı ciddi anlamda severim ..

0|2
    1|0
  • Yükselenim çArşı diyen Galatasaray'lı olmasın varsa da gitsinler Beşiktaş'lı olsunlar yapılanları unutmadık

0|0
    1|1
  • çarşı şereftir <3

0|1
    0|0
  • eylemci olmaları

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• çArşı der susarım çArşı'yı tam anlamıyla ifade edecek bir kelime dünya üzerinde henüz bulunmamakta .

link

Hangi taraftar grubu böyle bir programa konu olmuş ve daha nicelerine ?

0|1
    0|0
  • çArşı seyirci değil,takımına aşık olan gruptur

1|0
    0|0
  • Her olaya,konuya duyarlı olması

0|1
    0|0
  • asi ruh ?

0|2
    0|0
  • Spordan çok siyasetle uğraşmaları

0|0
    0|0
  • çarşının en sağlam bestesi tümere yazdıkları beste link adamın bile öyle zoruna gitmişki ölene kadar unutmıcam demişti :D

0|1
    0|0
  • Çarşı grubu herşeye muhalefet olan ne yaptığı belli olmayan ve amacı bellirsiz dıştan holigan görünümlü futbol taraftar grubu

0|0
    1|2
  • ben çarşının farkını gezi olaylarında anladım. çok yaratıcılar.

0|1
    0|0
  • sadece taraftar grubu değil çarşı bir toplum pskolojisi uzmanı bu grup ve robin hood gibi vandaki çocuklar için atkıları sahaya attıklarında gözlerim yaşarmışdı en büyük aşk beşiktaşk belgeselini boşa yapmadılar adamlar

0|1
    0|0
Yükleniyor...