Konuşacak konu bulamıyorum nasıl aşarım bu durumu ?

Bir ortamda konuşcak konu bulamıyorum utangaçlık olarak algıladım bunca sene ama utanmada değil gibi napabilirim ?

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• tamam kitap okumakta cok önemli bir fktör ancak kişi aile icerisindeki kendini ifade edebilme özgürlügünü kücükken yaşamamışssa gerketen bu sorundur bunu ben bire bir yaşadım kardeşim cok girişken ve ona aferinler havada ucuşurken bende icime kapanık oldum ve acısınıda cok iyi cektim ve kafaya dank etti derlerya bende kendimi ifade ettigim gün kimse bana ekrem sen nasıl böle konuşur ya da bunu sen nasıl yaparsın diyen olmadı ve kendimi aşmaya başladım sanada tavsiyem budur fikrini özgürce söle kim ne demiş ne dememiş umrunda olmasın ve dilini serbeest bırak özgürlügün tadını cıkar utangaclıgın kötü odugunuda kavramış olursun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• kitap oku kültürlen azcık

0|0
    0|0
  • bak arkadaşların dediği doğru kitap okumanı tavsiye ederim bende savaş romanları arşivi var hepsini okudum arkadaş ortamında bazen konu olmazsa amerika türkiyeye saldırırsa ne olur diye muhabbet açıyom 2.dk içinde herkezi milliyetçi yapıyom çıkıyom :)) ben susuyom onlar konuşuyo

1|0
    0|0
  • BU senle alakali bir durum degil cevrendekiler muhtemelen gercekten senin kafa yapinda insanlar degil

1|0
    0|0
  • ortamdaki sohbete göre konu açıp konuşabilirsin bilgi sahibi olduğun konular da muhakkak vardır biraz çekingensin anlaşılan

0|0
    0|0
  • kitaplara yoğunlaşmalısın bol bl kitap oku ve daha çok sosyalleşmeye çalış

0|0
    0|0
  • ortamdaki arkadaşlarınal kaynaşman yok sık görüşmüyorsun ortak bir konu olmyınca konuşmak zor oluyor

0|0
    0|0
  • Aynısından bir fazlası bendede var malesef.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...