Spor ve sigara hakkında

Sigara kullanıyorum fakat spora başladım evde kendim yapıyorum bazen 1 saat bazen 2 saat saatler düzensiz olabiliyor fakat mutlaka yapıp vücudumu çalıştırıyorum biraz rahatlama sıkılaşma ve incelme hisettim "1 ay oldu. sizce sigara içmek ve düzensiz yapmak (saatler düzensiz ama hergun yapmak) işe yaramamazlık yapar mı? yani sizce boşunamı çalışıyorum?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• spor herzaman işe yarar belki istediğini alamassın ama sürekli fit,canlı olursun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Boşuna değil.

0|0
    0|0
  • düzensiz spordan kastın seninde dediğin gibi sadece saatler değişiyorsa sorun yok.

bu arada sigaranın senin amacına göre pek bir işe yaramamazlığı olmaz ama bırakmanı tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • uzun zamandir bilincli spor yapan biri olarak tavsiyem ,duzensiz spor iskenceden baska birsey degildir.

0|0
    0|0
    • hergun yapıyorum ama saatler düzensiz saatmi ayarlamam lazım

• belli bir duzen icine sok 45 dakika tempolu yuruyus(hafif kosu tavsiyemdir) sonrasinda kendini tatli tatli zorlayacak sekilde belli sayilarda baslayip sonradan arttiracagin mekik vs kultur fizik hareketleri yap ama hepsi belli bir zaman ve sayi icersin,zamanla bunlari arttir.unutma herzaman kosuyi ilk olarak yapki eklemlerin ve kan dolasimin diger hareketler icin hazir duruma gelsin

• sağlıklı yaşamın en önemli 2 olmazsa olmazı :D koşarak sigara içmek ömrü 10 yıl uzatıyo :D

0|0
    0|0
  • Duzensiz sporda inceliceksen gec incelirsin misal sigara da sadece erken yorulmani saglayabilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Boşuna çalışıyorsun diyemem ama sigara içmek spor yapan insanlara hiç yakışmıyor sağlam ciğer her zaman gerekir sporcuya

0|0
    0|0
  • Bende sigara içiyorum 3 yıldır plates yapıyorum düzensiz yaptım ama faydası oldu olmazmı hiç

0|0
    0|0
    • Bende plates yapıyorum banada öyle geldi ama psikolojikmi bilmiyorum

• tamamen psikolojik insanlar sigara içtiğim halde bu kadar efor sarfetmeme şaşırıyor bazen ama zararı yok

Yükleniyor...