Aşkı arıyorum bulamıyorum bulamıyorum bulamıyorum

olmadı bu hayatta yüzüm gülmedi, dertlerimi unutacacağım,yüzümü güldürecek kişi karşıma çıkmadı.yaş 30 oldu çıkmadı napıcam bilmiyorum

Güncellemeler:
isyanım varrrrrrrrr ulaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaeeeeeeeeeeeeeeeeeennnnnnnnnnnnnnnnnn..aklınızı alırım akıllı oluuuuuuuuuuuuunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn...

0|0
5|29

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 28

• Ah kuzum... Sen aşka saplanıp kalma, aşk cennette de var, hem de bedava. İnternetten paranı kazan, ye - iç - dünyayı gez. Singapur' a git. Dubrovnik' e git. Japonya' ya git. Turlarda biriyle tanışırsın zaten. Kaderinde varsa yuvarlana yuvarlana birbirinizi bulursunuz.

Düşen çocuk ağlar. Sen de aşk yok diye üzülüp ağlama. Hayatı anla. Olgun düşün. Duygularını dizginle ve internetten paranı kazanıp hayatını yaşa.

0|0
    0|0
  • Kısmet benim abimin nişanlısı abimi 29 yaşında buldu :) Arkadaşlarınızdan yardım alın. Zaten kaç kişi sevdiği adamı arayarak buldu ki

0|0
    0|0
  • kimse bulamıyo benimde 28 oldu nolcak benim normal gibi ama sen evde kalmısın

0|0
    0|0
  • Aynı dert bendede var kız napsakki nazar mı deydi ne oldu anlamadım ben :( benimde isyanım var uleeeeeeeeeeeyyynnn

0|0
    0|0
  • öyle deme ya zamanla olur bir anda oluyor zaten önemli olan senin mutlu huzurlu olman bence yani gerçek aşk yaşamak zor artık eminim zamanla çıkacak karşına sadece sabır

0|0
    0|0
  • Ben de bulamıyorum.

Diğer yarımı bulsam da,

tamamlansak, bütünleşsek artık diyorum...

0|0
    0|0
  • Aşkı ararsan boyle zamanın nasıl geçtiğini anlamazsın işte. Ne bakıyosun aşka paraya bak paraya ablacım ...

0|0
    0|0
    • bazı insanlar paraya değer verir bazı insanlar malvarlığına, bazı insanlar için ise hayatın anlamı sevmektir sen bunu anlayamazsın..

• ben anladığım için paraya bak diyorum ablacım da sen anlayamamışsın heralde. Öyle bir dünya yok bırak o işleri de seni kim mutlu etmek için uğraşıyosa ona var. Benden söylemesi.

• Zor birisindir belki fazla zor olursan böyle evde kalırsın :)))

0|0
    0|0
  • Allah'tan belanı istiyorsun yani göz göre göre =) vay be ne diim Allah akıl fikir versin =)

0|1
    0|0
  • yok öyle bisey

0|0
    0|0
  • ya belanı mı arıyon ya 30 olmuşun zaten ye iç keyfine bak... Lisede aşk diye bişey vardı o da aşk değildi zaten :D

0|0
    0|0
  • bulursun ne acelen var beklemesini bilenin her şey ayağına gelir. belkide biraz sonra zilin çalar aaa kim geldi postacı :)))))

0|0
    0|0
  • Sonuncusunu ben aldım ama onuda çaldılar maalesef :))

0|0
    0|0
  • aşkı burada mı arıyorsun :)

0|0
    0|0
  • Sevgili baayan aşk dediğin cicim aylarından ibaret değil midir ki ?

Bir ömür boyu süren aşk dolu filmlere çok kaptırma kendini, mantık evliliği hiç bir zaman kötü bir seçim değildir.

0|0
    0|0
  • daldan dala konarsan her cerran tadına bakarsan ayarın kaçar yaş 50 musait bir yerde in sen canım

0|0
    0|0
  • Aşk kime benzer" dedi..

"Aşk bir neyzene benzer" dedim..

"Aşk bir neyzene benzerse biz neyiz?" dedi..

"Evet" dedim "Çok doğru!...

Aşk bir neyzene benzerse, biz "Ney"iz!,

ne güzel demişler

0|0
    0|0
  • kendını begenmışlıkten vazgeç

0|0
    0|0
  • bulacaksın vakti vardır 1-2 sene daha sabret.

0|0
    0|0
  • ararsan bulamazsın...

0|0
    0|0
  • Evde kalmısın :S Her Kor Satıcının Bi Kor Alıcısı Vardır Merak Etme :)

0|0
    0|1
  • hala geç değil aşk için hala umut var bence :)

0|0
    0|0
  • aski bulursaniz banada yollayin. ulenn

0|0
    0|0
  • o derece cirkinsin yani ?

0|0
    0|0
  • Bende yakında kendim icat etcem diye korkuyorum

0|0
    0|0
  • beni ara görüşelim 0542 542 58 10

0|0
    0|0
  • Bekar ölürüz sıkıntı yok.

0|0
    0|0
  • Böyle yazan her kızla evlenmek istiyorum onlara kol kanat olmak istiyorum benle evlen <3

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Aşk arayarakk bulunmaaaaz :)

0|0
    0|0
  • 1 yıl sonraki halimi görmüş olamam dimi:(

0|0
    0|0
  • ikinci bahar yaşına gelmişin daha hala aşkı arıyorsan, en iyisi mantık evliliği falan yap.

0|0
    0|0
  • oyy kıyamam bu gece dualarım senin için

0|0
    0|0
  • Sadece şımarıklık

0|0
    0|0
Yükleniyor...