Hakkımda ne düşündüğünü öğrenebilir miyim acaba?

Böyle bir şey olması normal mi?

Bana bakan birisi var ama ben farkedince kafasını çeviriyor.Her gördüğünde gözlerimin içine bakıyor ama 2 yıl oldu neredeyse konuşmuyor benle.Hakkımda ne düşündüğünü öğrenebilir miyim acaba?Sizin de başınıza böyle bir olay geldi mi?

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• geldi bebeğim benimde geldi o erkek malsa konuşmuyosa gerçektende boşver bi de senin 2sene olmuş boşver yaa ne hali varsa görsün bunlar böyle anca mal mal bakarlar ödlek herif ! sinirli anıma denk geldi sorun bende kendi olayımdan sters yaptım :d ama cidden boşver

1|0
    0|0
    • Tamam teşekkür ederim sağolasın boşvericem artık ;)

Erkekler Ne Diyor 6

• benim basıma geldi boyle bakıstıgım bi kac kısı oldu konustum sonuc pek ıyı olmadı

0|0
    0|0
    • Peki onlar mı sana bakıyordu sen mi onlara bakıyordun?Onu anlamadım.

• hay hay o zaman kendın bul bende baska ihtiyacı olana aktarırım

• bence sen sölemiceksin bunu çünkü bu zmana kadar bir sürü şey yazdın!

• Alahtan bakmakla bişey olmuyor hee;PP yoksaa valaa Çocuklar 1 sınıftaydı şimdi sizin.d

0|0
    0|0
  • 2 yıl çok uzun bir süre ya :D eleman tutulmuşmu sana ne. platoniğindir belkide :D

0|0
    0|0
    • Öyle olsa söylerdi bence :S bakmasın o zman da gidip de söylenmiyor ne bakıyorsun diye işte :(

• vardır bir bildiği o zaman :) veya başkası.

• Dimi evet tamm teşekkür ederim.

• Hic iyi seyler düşündüğü söylenemez :)

0|0
    0|0
  • 2 yıl baya uzun bir süre kendisine direk sor bence

0|0
    0|0
  • hakkında düşündüklerini çevresine sorabilirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Belki açılacaktır da korkuyordur birde şöyle bir durum olabilir seni beğeniyordur olsa da olur olmasada olur mantığıyla bakıyordur.

1|0
    0|0
  • boşver..böyleleri asla gelıp konuşmuyo,bazende tam tersi oluyo herkese böyle bakıyo olur.

1|0
    0|0
  • insan bu durumda kendini tren gibi hissediyo ama aldırma :))erkeklerde yürek olsa azcık ahh ben erkek olsam baya yürekli olurdum:)))

1|0
    0|1
  • hee benimde var bi tane, bakıp duruyor

çekindiği bişey vardır belki, çıkar kokusu boşveeer :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...