Ideal kiloma inmek için ne yapmam gerekir?

Merhaba ben ideam kiloma inmek istiyorum boyum 1.67 kilom 75 ideal kilom 62 sanırım neyse ben 65e de razıyım. Hergün 1saat yürüyüş yapsam yediklerime dikkat etsem yeterli olur mu? Teşekkürler.

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• koşman lazım.koşu bandında çok rahat verirsin..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Midene kelepçe tak.

0|0
    0|0
  • Aynı sevgilimin durumu, siz kadınlar neden hep kiloyu ve güzelliği takıntı yaparsınız? sevdiğiniz adam sizi beğeniyorsa eğer

0|0
    0|0
  • Verirsin fakat hızlı vermessin buda kilo veremiyorum duygusana kapıla bilirsin.

0|0
    0|0
  • 1 saat yürüyüş ve yediklerine dikkat et 10 kiloyu 20 günde verirsin ama harfiyen uyman lazım

0|0
    0|0
  • 2 hafta boyunca düzenli yarım saat koşu, beyaz ekmek yok, asitli içecekler yok, kepek ya da çavdar ekmeği tüket ve bol bol su iç, bu şekilde 2 ayda 12-13 kg verdim...

0|0
    0|0
  • yürüyerek kilo verilmez. koşman lazım.

0|0
    0|0
  • İdeal kilona inmen için en iyi yol zayıflaman gerekir,hacı başka yolu yok :D

1|0
    0|0
  • öğünleri arttır ama öğünlerde az az ye

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bki hesaplamasina bak sonra kaloriler zaten yemekte sogutur az yersin hizli tempo yuru cok az spor yap sonra yavas yavas sporu arttir hem alisirsin birakirkende yavas yavas sporu pat diye birakirsan iyice sisersin bendede ayni sorun var ondan biliyorum cok kotu veriyosun sonra geri aliyosun ama bu sekilde kesin veriosun bir sure gelmiyo ben 5 kg vermistim 2 yil sadece yyemege dikkat edip yurudum ayni kiloda kaldim sonra eve kapanip cok yiyince 5 kg 4 ayda geri aldim bir anda birakmada nasil verirsen ver kilolarini.

0|0
    0|0
  • Yürüyüşle kilo verilmez. Verilir de uzun zaman alır.

0|0
    0|0
  • 1 saatlik yürüyüş çok yetersiz.. kesinlikle kardiyo+ağırlık çalışman lazım.. şöyle bir tavsiyede bulunabilirim. 1 saatlik yürüyüşten sonra netten Jillian Micheals 30 day shred egzersiz programnıda yaparsan 25 dklık ve şekeri, ekmeği , yağı kesersen zayıflarsın , tabi önce inceliceksin sonra yavaş yavaş kilo kaybetmeye başlarsın..

0|0
    0|0
  • 1 saat yürüyüş hafif kalır eğer spor salonuna gidecek zamanın yoksa diyetisyene gidip iyi bir diyet programı al ve 1 saat değil de 2 saat yürü haftanın 5 günü

0|0
    0|0
  • önce yemekleri azalt zayıfladıktan sonra spora basla bence

1|0
    0|0
Yükleniyor...