Böyle tepkiler veren bir kızın sizden hoşlandığını anlar mısınız?

Normalde muhabbetim iyi ama o gelince susuyorum, öküz gibi bakıyorum hatta bazen abartıp kıskandığım oluyor, kendi kendime triplere falan giriyorum bildiğiniz, uzak duruyorum. ama uzak durunca onunda morali bozuluyormuş gibime geliyor. karşı tarafta çok dengesiz bir gün tamam bu meyilli diyorum öbür gün çok uzak davranıyor, hatta davranmıyor ya öyle bir umursamamazlık artık siz düşünün. ilgisi var mı yok mu sezemiyorum doğru düzgün anlayacağınız. bir de hoşlandığımı söyleyim mi ben artık, anlamıştır değil mi hiç yoktansa beni?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Beklemen suç ama bence direk söyleme.Birisi ile çıtlat ;)))

0|0
    0|0
    • yok öyle yapamam maalesef yalnız yakaladığım anda pat diye söyleyim diyorum, ciddiyim. o kadar usandım artık bu durumdan

• söyle yav...dünya bir gün değil :P

• :d

Erkekler Ne Diyor 4

• Ne gadan kuruntulu bir kızsın ortada birşey yok .

0|0
    0|0
  • tipik kız davranışları. Biraz normal davranın. Azcık ağır başlı olun da erkekler bişey zannedip hoşlansın sizden :D

0|0
    0|0
    • napıyım allah allah öliyim mi

• Senden akıllıca bir cevap bekliyorum ama sen hala yokuş aşağı sürüyorsun. Sonra da erkekler beni beğensin diyorsun. Yetersiz damgasını basıyor ve başka bir soruya geçiyorum :D

• güle güleeeğ

• Yerimiz emanet geliyor bana ... link

0|0
    0|0
    • ya ben soru sordum sen beni soru yağmuruna tuttun iyi mi :d

• yapım bu Şüpheden vaz geçmem , İyi o zaman ben gidiyorum iyi geceler , Ama bence söyle 18 yaşındayken ben de bir kıza aşık oldum çok fena ama Hoşlantı değildi AŞK tı feci birşey ALLAHı ilk defa o kdar yakın hissttim kendime . Bİr çok güzel daha gördüm ama o verdiği hisssss anlatlmazdı . Söyledim yani bu işi kızı erkeği yok bence AMA AŞKSA hoşlantı falan filansa boşver...

• sen niye karşı taraf için hayal kurup kendini yiyorsun...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bennce kafaniz cok kari$ik ve bunu da karsi tarafa yansittiniz galiba.. En iyisi onunla acik konusmak olur.. Boylece hersey anlasilir ve sorulariniza cevap almis olursunuz ..

0|0
    0|0
    • haklısınız ya tepkisi ne olursa olsun söylemek daha mantıklı geldi bana da

• Evet bencede en mantiklisi ... Kafanizdaki soru isaretlerden kurtulmus olursunuz en azindan.. Saygilar..

• çok yazdigin için bir tek sorunu okudum.. bence soyle hoslandigini sonuçda bisey demezsen bisey olmayacak aranizda

0|0
    0|0
    • cevabın çok iyiydi gerçekten. pat diye söylemem biraz abes kaçmaz değil mi bir çırpıda söyleyim diyorum.

• yok kaçmaz

Yükleniyor...