Günde 4000 kalori almama rağmen bir türlü kilo alamıyorum..

Arkadaşlar ben 1.84 boyunda 60 kilo bir erkeğim basketbol, tenis ve squaş oynuyorum atletizm ve okçuluk yapıyorum günde 4000 kalori tüketmeme rağmen ise bir türlü kilo alamıyorum. Güçsüz falanda değilim okçulukla uğraşanlar varsa herkesin rahatça ok atacak kadar güçlü olamayacağını bilirler. Asıl sorum ise ben nasıl kilo alabilirim?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• kilo alamamak yoktur yeterince yiyememek vardır. ayrıca her bünye aynı miktarda yemeğe farklı tepki gösterebilir. biri alırken diğeri verebilir. kilo almak isteyenin de vermek isteyenin de kendini tanıyıp ona göre davranması şart + spor şart ki sende var. sporsuz alırsanız göbek olur, sporsuz verirseninz sarkarsınız.

kansızlık da sebep olabiliyor diye biliyorum. tiroid hormonu mu ne o fazla çalışınca da aynı sorun olabiliyor.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ne şanslısın

0|0
    0|0
  • benim abimde öylee valla askere gitti geldi orda naptılarsa artık orda aldı :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• ne güzel aferin işte

0|0
    0|0
  • kardesım amacın ks vs yapmaksa:)proteıne agırlık ver

kılo alma sorunun su olabılır vucud metabolızma olarak karbonhıtrat yakımından ılk 5 saat ıcınde tekrar karbon hıtrat almak gerekır ılk 5 saatte dene

0|1
    0|0
Yükleniyor...