AYRILIKTAN SONRA UNUTAMAMAK

Bu sorum kızlara ama erkeklerde kızlar size bunu yapsa ne düşünürsünüz yardım gerek,şimdi bir çocuk var ve sen ona çok aşıksın bu çocuk senin eski sevgilin 2 gün çıkmışsınız sadece ama o seni hiç sevmemiş hatta birkaç kişiyle aranı bozmuş yinede ayrıldıktan sonra onu eskisi gibi seviyosun şimdide başka bir sevgilisi var naparsınız unutamıyosun çocuğu ama

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• unutmak elinde. bahane üretme.

o seni takmamış . bence üzül önce bu haline sonra da kalk gez

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Daha yolun başındasın ne acılar çekiceksin haberin yok. Bu sorun ettiklerini dönüp bakınca güleceksin. Unutmanın tek yolu zaman ve uğraş

0|0
    0|0
  • :) ututamamak gibi bir sorunum olmadı şimdiye kadar demekki iz bırakamadılar bende her neyse :) soruna cevap veriyim valla 2 günlük cıkmadan bir cacık olmaz lan adını tam örenmeden ayrıldım da karaları baglamama yani

0|0
    0|0
  • ayrılınca unutamadıysan TEKELi rekabet kurumuna sıkayet etmelısın..cunku onların yaptıkları alkollu ıckılerı kafa yapmıyor ve anı unutturmuyorsa ne ıse yarıyorlar kı

0|0
    0|0
  • zamana birakirim bu olayin benzeri bana da olmustu kiz sever gibi yapti sonrada ...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• hayatımda duydugum en saçma aşk. bu cocuk senın ilkindi ondan mı böyle oldu? yapma geç git ya bu çocuktan

0|0
    0|0
  • içinde hırs var çünkü geri dönsün istiyosun aynı durum benimde başımda şu an ama alışıyosun ya hayırlısı de geç üstüne düşme arama sorma kızıda hiç sallama kene gibi yapışıolar sonra çocuk istemesede kız sana inadından bırakmaz .

0|0
    0|0
  • siz sevgiliyken kesin o bitirmiş ki sana bu kadar koymuş

0|0
    0|0
Yükleniyor...