Başkasının facebook adresinden küfür etti, neden ki?

Başkasının yanı arkadaşının facesinden bana küfür etti neden etti anlamadım . onu seviyor gibiyim. hoşlanıyorum. ama bana küfür etti arkadaşının facesinden bende onun arkadaşını engelledim neden ettiki ?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• eklebenı anlatm hemde detaylı sekılde ;)

0|0
    0|0
    • burda anlat.

• ya öyle bir durum olsa anlatırdım zaten ama sen nasıl sakınıyorsankendını gızlemekten bende bazı şeyelrden sakınıyorum oky. çekinmene gerek yok

Erkekler Ne Diyor 5

• onun ettiğini nereden biliyorsun? belkide arkadaşı oymuş gibi etti?

0|0
    0|0
  • Saçma sapan insanları hayatınıza eklemeye devam ettikçe üzülmeye mahkum olucaksınız uyanın

0|0
    0|0
  • Onu kızdırmış olabilirsin.

0|0
    0|0
  • yürek yok demekki onda

0|0
    0|0
  • sana kufur eden bır adamla ne ısın var yaaa..salla gıtsın bulunmaz hınt kumasımı bu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• dengesiz herelde

0|0
    0|0
  • sen ona etmiş miydin . niye kendi facesinden yazmadı. numarası varsa neden küfür ettiğini sor. onu kızdıracak birşey yapmadığına emin misin.

0|0
    0|0
    • Eminim . ama arkadaşanın facesinden yazardığında ben arkadaşına sordum bana neden küfür ettin diye oda ben etmedim dedi şifremi oda biliyodu o etmiştir dedi .

• hiç sanmıyorum eğer o çocuk senden hoslaniyorsa ondan öyle yapmıştır yani kendi küfür edip senin hoşlandığın çocuğun üstüne atmıştır. hani kendince " çocuğun ağzından küfür edeyim kız ona bozulsun küssün böylece kız bana kalsin" demiş olabilir. imkan olursa yüz yüze git sor hoşlandığın çocuğa. herşey olabilir. insanlar neler yapiyor

• Dengesiz sanırım. Bize soracağına ona sor da anlayalım derdi neymiş.

0|0
    0|0
  • sevgilinle yüzleş. göz yumarsan onun bunun hesabından sövmeye devam eder. sana kızmış olsada küfür etmek ne demek be. sevgilisisin sen onun edep var adap var

0|0
    0|0
Yükleniyor...