Tanrının adaleti var mı?

Sizce tanrının adaleti var mı?Tanrı tek tanrı da olabilir güneş tanrısıda zeusta cartta curtta inandığınız tanrı işte onun adaletinden bahsediyoruz.

0|0
9|8

En İyi Kız Görüşü

• Dünyada genel olarak adaletin olduğunu düşünmüyorum. Hala çocuk yaşta gelin edilen kızlar, hayattan bihaberken tecavüze uğrayan ve cinsel istismara maruz kalan minikler, hiç çalışmayarak oturduğu yerden servet kazananlar ve alın teriyle çalışıp sadece asgari ücretle ev geçindirmeye çalışan insanlar vs. olduğu sürece adaletten bahsetmek mümkün değil.

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim.

Malum sitede kaliteli soru bulmak kolay değil. Ben de böyle güzel sorular görünce cevaplamak istedim, o yüzden eski sorularınız gündeme gelmiş oldu. Umarım rahatsız edici olmamıştır.

• Anladım.Bende onu cevapladım zaten :D

• Peki o zaman, sorun yok :))

Kızlar Ne Diyor 8

• ben sana söyleyeyim; senin inandığın CART CURT TANRININ adaleti yok.

benim inandığım Allah'ın adaleti sonsuz,

ki sen O'na inanmasan da şuan her dakika sana nefes veriyor.

Bu O'nun adaleti... O'nun merhameti...

yazık!...

2|1
    1|1
  • Herkesin adaleti şaşar Allah'ın adaleti şaşmaz.

0|0
    0|0
  • Dünyadaki adalete bak ona göre konuş. Sözde kimisini açlıkla, kimisini tipiyle, kimisi de üstünden kalkmayacağı badirelerle ve trajedilerle sınıyor.

0|0
    0|0
  • bence bizi sallamıyo.

0|0
    0|0
  • Adaleti olabilmesi için var olması gerekiyor buna inanmadığım için cevaplayamayacağım bir soru.

0|0
    0|0
  • sen tanrı mısın beni öldürdün eşime dostuma beni güldürdün vay be.

1|0
    0|0
  • Yok gibime geliyo

0|0
    0|0
  • vicdanının sesini dinle bak ne diyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• FSM'nin var.

0|0
    0|0
  • İnanmayan insan için çokta önemli değil tabi bu. Bir haksızlık gördüğünde hemen Allah'a sövmesi tabiatında vardır. Ama allah bize kendi adaletinden de vermiştir ve dünyada uygulayın demiştir. Sen acaba hiç adil oldun mu? Cennet cehennem bu yüzden vardır. Yaşamı tek dünya olarak gören maddiyatçı zihinler için değildir adalet. Sonsuz yaşamın da olduğu ahireti ve aldığın her nefesin hesabının sorulacağı bir makan da var inanan için.

0|0
    0|1
    • Ee napalım yani. Sen bunları dedin diye alkış mı istiyorsun şimdi. havalı mı oldun. Adil mi oldun. Saygısız konuşmalara gerek yok üdür. açar kuranı okursun sonra konuşursun. sen inanmıyorsun diye peygamberimize böyle şeyler söyleme hakkına sahip mi oluyorsun. Hem senin için problem yok nasılsa ölünce işin bitti. adaletin kadar onurlu öldün.

• Erkeğim benim. Fazla yükselmiş uçmuşsun. (!) Bence hikaye okur gibi okumuşsun. Maşallah. senin gibi gençlere ihtiyacımız var. Abi sen bencedüşünme be hiç bişey. Saçma saçma konuşup hava kattığını düşünüyorsan abi git inci sözlükte falan takıl daha havalı olursun.

• Öldükten sonra adeletin ağlasını görecen orda.

0|0
    0|0
  • sadece bu dünyayı yaşam olarak alırsan yok ama diğeriyle bunu bağlarsan evet var ama önce öbür tarafa inanmak gerek

0|0
    0|0
  • Adalet mi tepecik kerhanesi 3.sokakta Bi adalet vardı ama oda bırakmıştır

0|0
    0|0
  • şuna inanki birtek onun adaleti şaşmaz

0|0
    0|1
  • Tanrının adaleti yok,Allah'ın var

0|0
    0|1
  • mkk dakkada çarpılmazki şöyle dinsiz adamlar