O ses türkiye'ye katılmak istiyorum ama kimse desteklemiyor?

En büyük hayalim sahne de şarkı söylemektir.. Aileme o ses türkiye'ye katılmak istediğim söyledim. Sesin mi var ki çıkacaksın dediler. Ve bütün hevesimi yerle bir ettiler. Bende muazzam bir sesim olmadığını biliyorum.. 4 ay şan dersi aldım sesim 2.8 oktav .Sesimin tarzı olduğunu, müzik kulağımın olduğunu düşünüyorum.. Ama sadece düşünüyorum işte.. Daha ilerisi gelmiyor. Ama benim en büyük hayalim bu.. İmreniyorum çıkan insanları gördükçe.. Ne yapmalıyım? Lütfen bana akıl verin..?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Sen annenin ve babanın dediğine göre davranırsan şu an, belki de ileride sanatçı olacağın günleri kaçırmış olacaksın. Katılmayı dene, önemli olan tek kazanmak değil ki... Bir daha nasıl Hadise'nin, Murat Boz'un, Gökhan'ın ve Ebru Gündeş'in karşısında şarkı söyleme fırsatı bulabilirsin ki ? Sen sen ol bir kere dene ve ileride belki hedeflerin büyük olacak. Denemekten korkma, ne kaybedersin ki denersen... :)

1|0
    0|0
    • Diyimi? Bende öyle düşünüyorum. Denemeden hiç birşey olmaz.. Ama beni çok yerle bir etti. Onların yorumları. Ailem desek olmuyor nasıl katılabilirim ki. Hep yüzlerinde bir gülümseme felan.. Tuhaf bir his oluyor içimde..

• Çok teşekkür ederim. Haklısın :) Seneye katılıcam inşallah :)

• Senin adına sevindim :)

Erkekler Ne Diyor 4

• ya sahneye çıkıp başarısız olursan bunu kaldırabilecekmisin herseyden önce bunu bir düşünmelisin bence sen kararlı olduktan sonrası gelir zaten

0|0
    0|0
    • Evet kaldırabilirim.. Ama oraya çıkmak bir güven işte.. O güveni kendimde göremiyorum ..

• o zaman seni destekleyebilcek ne olursa olsun arkanda duracak bir arkadasa ihtiyacın var peki o arkadasa sahipmisin eger öyle bir arkadasın varsa eninde sonunda o öz güveni bulabilirsin kendinde

• Arkadaşım çok ama destekleyen bir tane bil dostum yok..

• Git ve Şansını dene kazanmak bir yere gelmek zorunda değilsin okadar güzel bir sahnede şarkı söylemeye ulaşabilmek bile hoş bir deneyim olur bence

0|0
    0|0
    • Evet bende öyle düşünüyorum. Ama kendime güveniyorum. Ben çok heyecanlıyımdır. Sahnede bayılırım felan diye korkuyorum. Veya şarkıyı karıştırırıım felan..

• yahu eğlencesine gitsene sen sahneye kadar ulaşma şansı yakalarsan ne güzel tvde şarkı söyledigin videoların hatıraların olur , Milyonlar tarafından çok begenilmek zorunda değilsin hem bellimi olur

• Tabiki. Zaten bende oraya 1. olma gözüyle gitmiyorum. Sadece hayalim..

• bende best model olmak istiyorum ama bir türlü kafama koyupta başvuramadım :) sen sen ol kimseyi dinleme bence

0|0
    0|0
  • Bu hayat senin.. Neden ailenin mudahale etmesini istiyorsun hayalin hakkında.. Ailene sor onlarda çocukken birisi hayallerine dokunsaydı ne hissederdi diye. Git başvur kardeşim..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• şansını dene.

0|0
    0|0
Yükleniyor...