Karşı cins işlerini kaç yaşında düşünmeye başladınız?

Özellikle erkeklere soruyorum, kız meselelerini aşk sevgili olaylarını vs. kaç yaşında düşünmeye başlamştınız ilk, cinsellik vs. de sayılabilir bu meraklarınız kaç yaşında başladı, sonra hiç sevgiliniz oldu mu bugüne kadar, ilk kaç yaşında oldu? Detaylı cevap verecek olanlara şimdiden teşekkürler..

Bu soruyu soruyorum çünkü bir araştırma yapıyorum, gördüğüm kadarıyla ilkokulda ya da orta okulda bu meseleleri hiç önemsemeyen kızlarla hiç konuşmayan erkeklerin çoğu lisede de üniversite çağında da kızlardan uzak çekingen oluyorlar kimisi var 23-24 yaşlarında hala sevgilisi olmamış.. Kimi var ilk okulda bile karşı cinsle arası iyi ve her zaman her dönem bir sevgilisi oluyor. Sonradan değişenler de olabilir.. Siz nasılsınız peki, geçmişiniz nasıl ve şu an karşı cinsle aranız nasıl

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• cinsellik 7 8 yaşında düşünmeye başladım çünkü özel bazı hadiseler yaşadım ilk o zaman tanıştım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• ilk 14 yasında sevgilim oldu 18 yasında cinsellik yasadım..

0|0
    0|0
  • Ilk manitami 4 yasinda ayarladim :))

0|0
    1|0
  • iyi desem inanmıcan kötü desen inanacaksın :) karşı cinsi düşünme doğumdan itibaren başlar. sen fark etmesende annene/babana ilgi duyarsın. annelerin erkek çocuklarıyla. babaların kız çocuklarıyla anlaşmasının sebebi işte bu :)

0|0
    0|0
  • Daha 5 ya da altı yaşında köydeki koza para verip surtmuştum tabi ozaman nasıl olduğunu bilmiyordum tam,olarak sanırım bende bu olay içgüdüsel kendimi bildiğimden beri aklım fikrim orda :/

0|0
    0|0
    • o yaşta bir çocuk nerden bilir onu ya bide para veriyor üstüne. ee ilk sevgilin kaç yaşında oldu

• parkta gece mi yapıyordun tam olarak ne yaptınız polis ne dedi

• Yok gündüzdü ama zula biyerdi ben duvara dayamıştım Bi baktım ekip köşeyi dondu biz hemen toparlandık onlarda saolsun görmezden geldi kimlik sordu kızda kimlik yoktu karakola götürecekti yalvar yakar durdurduk sonra gençler pişman olacağınız şeyler yapmayın dedi bende tebessüm ettim sana demiyorum şan dedi Bi tane tokat attı sen pişman olmazsın kıza diyorum dedi gitti :)

• 7-8yaslarindayken sanrm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sevgilimle 15 yaşında tanıştık şuanda beraberiz şükürler olsun:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...