Sevgiliniz sizi "Aldatıyor" diye mesaj gelse ?

Oturuyorsunuz ve telefonunuza bir arkadaşınızdan tanıdığınız arkadaşınızdan bir mesaj geliyor ve sevgilinin seni aldattığını söylüyor arkadaşına inanır mısın yoksa inanmaz mısın ? Bu durumda karşılaşsanız ne yapardınız ?

0|0
7|5

En İyi Erkek Görüşü

• Hocam insan cılgına döner ama mantıklı olmak gerekirse elin kızı icin bı adım atmaya değmez her konuda (: coğu insan aldatılmayı sevgililik aşamasında tatmıştır

Sonucda elin kızı bu şarkıyı yollardım telefon numaramıda değiştirirdim link

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• şaşırırdım. hesap sorardım

0|1
    0|0
  • inanmam. bu devırde kımse ıyı nıyetle bır sey yapmıyor artık unutma. yapıyorsa da altında vardır bır seyler. ya onu sevıyodur ya seven bırının aracılıgıyla yapmıstır ya da vs vs vardır altında bır sey. sana bayılıyolar da sana ıyılık yapmak ıcın pervane mı oluyolar yapma allah aşkına sen sevgılının yanında ol. hee guvenını sarsıyorsa orasını bılemem kıza da baglı bu tabı. ama yok oyle bı kız degıl dıyosan tabıkı de sevgılının yanında olcaksın 3. kişiler de neymiş

0|1
    0|0
  • Başkasından duyduğum hiçbir şeye inanmam..

0|1
    0|0
  • İnanırım daha onceden de aldattığı için. Önceki gibi susmam bu sefer ciddi ciddi katil olurum

0|1
    0|0
  • Inanmam tabi ki, kesin uyduruyordur.

0|1
    0|0
  • neeey! kolonyayı getirin len!

0|1
    0|0
  • Her gordugun bile dogru olmuyor hele ki baskasinin söylediği bilmiyorum cok sinirlenir hesabini sorardim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• İşin aslını öğrenmeye çalışırım öyle direk inanıpta kızın kalbini kırmazdım sanırım

0|1
    0|0
  • güldürme beni ya bir de şöyle mesaj gelse karın yemeği hazırladı eve gitmeyi düşünüyor musun?

0|0
    0|1
  • ates olmayan yerden duman cikmaz :) bu durumu arkadasim sylyrsa inanirim..

0|1
    0|0
  • inanırdım nan düşünsene sevgilim varmış.. çok hooşjklşi

1|1
    0|0
Yükleniyor...