Kadınlarla ilişkilerde sonuca gidememek

Hangi hatuna el attıysak sonuç hüsranla bitti. En fazla çay içip simit neyim yedik. Kimi zaman mekan yokluğundan kimi zaman ise bir Ferdi Tayfur kesilerek " al bacım ört şunu üstüne " efendilikleriyle nice hatunları gönlü yaralı bıraktı bu kardeşiniz. Hiç unutmam da didim de alamancı deyu yaftaladığımız vatandaşlarımızdan güzeller güzeli bir kızın, karşıdan gelerek wifi sorma ayağına mala melala göz dikmesi ve sonunda " sen beni wifi olan bir yere götürür müsün " sözü üzerine, elde ki poşetlerde bulunan kolanın ısınmaması kızarmış tavuğun ise soğumaması için " ya şuuu arada yol var yol barların olduğu yerde şöyle se şeklinde yolu var orada internet kafe var " deyip gerisin geriye bakmadan otelin yolunu tutmuştum. Hatun ise " mal mı lan bu " der gibi bakışı ile şaşkın şaşkın izlemişti beni. O davuğu ve golayı mideye indirdikten sonra akıl başa geldi ama iş işten geçmişti, kız sahilde bir çevo ile el ele dolaşıyor ve adeta gece olacakların sinyalini veriyordu. Bugün de buna benzer bir olay yaşadım sonuç yine hüsran. Cenabet misin la yürü git yıkan demeyin onunla alakası yok. Nerede yanlış yapıyorum arkadaşlar bir akıl yol yordam verin?

Bir de çok merak ediyorum var mı benim gibi talihsizlikler yaşayan.

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• talihsizlik değil bu can sıkıntısı bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sen talihsizlkleri kendin hazrliyosun kardes.Garip yani o sira farketmiyosun.Sen oldugun gbi ol o bir yana da 'kibar ol, atilgan, Hangisine 'el attiysak'demissinya.Sen el atmiyosunki mayakovski

0|0
    0|0
  • ohoo sen pek karışıksın dostum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Fırsatları değerlendireydin kardeş sende :D

0|0
    0|0
  • Hehehehe :D Birader cenabetlikte en azından elinde olmayan bişeylerden dolayı yolunda gitmez sen bildiğin elinin tersiyle itmişin, buna bildiğin eşeklik denir :D Ben de çok yapıyorum o eşeklikleri hemde en alalarını :P Olacak işi aceleye getiriyorum kuş yuvaya girecekken kaçıveriyor pfasfasfggas :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...