Eski sevgilinizi özleseniz ne yaparsınız?

Diyelim ki yeni ayrıldınız size bir söz söylemişti o yüzden ayrıldınız.Ama öyle özlediniz ki özleminden acı çekiyorsunuz inat edip aramaz mısınız yoksa arayıp ne yaptığını falan öğrenir misiniz? Gizliden aramak olmaz bunu önermeyin.

0|0
10|15

En İyi Erkek Görüşü

• Bittiyse aramıcaksın (zor biliyorum ama etik olan bu)

İlişki çoluk çocuk oyuncağı değildir, sürekli ayrıl barış olmamalı. İnsan yaşaya yaşaya öğrenir derler ya hani, bende yaşayarak öğrendim ayrıldığın kişiyle barışılmayacağını. Bi' yerden sonra bağımlılık yapıyor o ayrıl barışlar.

Gelelim sorun olan arama mevzusuna; ben olsam aramam ama ateş düştüğü yeri yakar derler. Bu yüzdende bişey diyemem. Zaten senin gibi seviyor ve özlüyorsa, biriniz alttan alıp yakında barışırsınız..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• eğer evleneceğim gibi bir insan temiz kalpli bir insansa bir dk beklemem. beklemek başkalarına sans vermektir

0|0
    0|0
  • bir bucuk sene oldu cooook özledim ama hic aramadım aramamda.snde arama bittiyse bitmiştir hem hayatında baska biride olabilir bunu duymak daha kötü olabilir

0|0
    0|0
  • Sadece özlenir işte

0|0
    0|0
  • ne özleyeceğim

0|0
    0|0
  • Eski sevgili diye bir şey yok dostum.. Mesela eski bira, eski sigara diyor muyuz hiç? Hele o eski sevgiliye dönenleri hiç anlamıyorum.. Bitmiş bir parfüm şişesine su koyup tekrar tekrar dibini görmek gibi bir şey oluyor.. Gittikçe benliğini kaybediyor, kokusunda bile bir değişiklik oluyor, senin benimsediğin koku başka kokulara dönüyor artık..

Hiç bir eski şey yeni olamaz artık hayatımızda..

Sen eskisin, ama ben eskici değilim mesela...

0|0
    0|0
  • şehirne kadar giderim ve bulurum onu..

0|0
    0|0
    • Hım özlersen ayrı bile olsan yaparsın he :)

• :D ahaha D:

• hayatla dalga geç güzel oluyor..

• özledim özlüyorum özleyeceğim ama uzak durmak en iysi...

0|0
    0|0
  • Aramam ama aratırım ne yaptığını öğrenmek isterim benimleyken namusumsa benimle değilkende namusumdur :(

0|0
    0|0
  • unutamadıysan ara bence :(

0|0
    0|0
  • özledim ama yapacak bisey yok benimde sevgilim benden 20 gün oldu ayrılalı 1 hafta önce mesaj cekti seni özledim diye ama özlemek ne yazık ki ise yaramıyor muş

0|0
    0|0
  • Şimdi birisiyle birliktemisin?

0|0
    0|0
  • daha olmadı ilkim ve sonumu bekliyorum ama heralde 21 seneden beklemişim ve ilkimi bulup ayrılsam özlesem heralde ararım tekrar konusurum

0|0
    0|0
  • koşarım yorulup düşene kadar:p

0|0
    0|0
    • öyle bir şans olsa bnde yapıcm

• :D cok şükür iyiyim saol :) ama içicem 1 ay sonnra falanda kafayı içkiye vericem

• ne özlemi ya aramayacaksın tabeyke, unutcak mısın dediklerini

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

Yükleniyor...