En yakın arkadaşınızın sevgilisini bir kafede başbaşa birisiyle çok derin muhabbette gördünüz, ne yaparsınız ?

En yakın arkadaşınızın sevgilisini bir kafede başbaşa birisiyle çok derin muhabbette gördünüz, ne yaparsınız ?

• Hemen kötü düşünmemeli canım kuzeni filandır
    22% (4)36% (4)28% (8)Oy Ver
  • Böyle şeyler hep ağzımdan kaçar keşke ben görmeseydim
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Karışmam banane canım
    11% (2)9% (1)10% (3)Oy Ver
  • Arkadaşıma sorarım kimdi o yanındaki diye
    33% (6)36% (4)34% (10)Oy Ver
  • Diğer (Belirtiniz)
    34% (6)19% (2)28% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
31|18

En İyi Kız Görüşü

• Görmemiş gibi davranırım.

Beni ilgilendirmez..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 30

• Yanlış anlaşılmaya mahal verip, arkadaşımı üzecek ya da ilişkileri yıpratacak bir durum oluşturmamak için, önce arkadaşımdan, çaktırmadan şu an sevgilisinin nerede ve ya ne yaptığını öğrenirim. Gördüğüm manzaraya uyan bir cevap alırsam, bir şey söylememe gerek kalmaz. Aksi takdirde hemen gördüklerimi ve mekanı bildiririm. Olası bir kavga ihtimali için arkadaşımın yanında olurum. :D

1|1
    0|0
  • hiç karışmam söylemem bir şey, ortalığı karıştıran olmak istemem, belki akrabasıdır filan. kendi bulsun kendi görsün.

0|1
    0|0
  • Yanına giderim aa xx naber ben de senin hatunun yanına gidiyordum işin yoksa beraber gidelim derdim kem küm edersin şıllığı tutar kolunda arkadaşımın yanına götürürdüm :D

1|2
    0|0
  • Arkadaşım sonuçta anında arar iletirim.

0|1
    0|0
  • Söylerim sanırım.

0|1
    0|0
  • Yakınlığa bağlı.

0|1
    0|0
  • Hemen ararım arkadaşımı böyle böyle birşey gördüm diye.

Sonra da yanlarına giderim ne ayak hesabına. ^^

0|1
    0|0
  • Banane beni ilgilendirmez

0|1
    0|0
  • miyopum ben panpa.

0|1
    0|0
  • Gider selam verir masalarına otururum neler konuştuğuna bakarım.Kalkarkende arkadaşımdan bahseder giderim

0|1
    0|0
  • hemen arkadaşımı arar baskın yaparım gkdsfsdfhsd

1|1
    0|0
  • Söylerim her türlü ama araya uydurma şeyler ekleyerek değil

0|1
    0|0
  • Kızın gozlerinin icine dik dik bakarim o gelip aciklar zaten arkadasima haber vermeden once dinlemeliyim dimi ama

0|1
    0|0
  • Arkadaşımı ararım hemen . ne yapıyım derim . Çocuğun yanına otururum nabıyon enişşte derim :D

0|1
    0|0
  • saniyesinde yetiştiririm :D

0|1
    0|0
  • arkadaşıma söylerim,fotoğrafını da çekmeyi unutmam :)

0|1
    0|0
  • anında ileti geçerim...

0|1
    0|0
  • En yakın arkadaşım yok

0|1
    0|0
  • A dedim..

0|1
    0|0
  • yanlarına gider otururdum zaten hareketlerinden belli ederdi aralarında ki ilişkiyi :)

0|1
    0|0
  • Gidip sohbete katılırıyım..Kim olduğunu öğrenırım...

0|1
    0|0
  • en yakın arkadaşım olduğu için kararsız kalırım gider duvara anlatırım içimde kalmaz :)

0|1
    0|0
  • sevgilisi olan çok derin sohbet edemez mi mk?

0|1
    0|0
  • Dedektiflik yaparım. Sherlock iş başında.

0|1
    0|0
  • Karışmam ondan sonra ara bozucu oluyoruz -.-

0|1
    0|0
  • çok yakın arkadasımsa iletirdim

0|1
    0|0
  • Temkinli davranırım ilk önce.

Hop diye atlamam.

Yine olmazsa ;

Uygun bi' dille söylerim.

0|1
    1|0

0|1
    0|0
  • hemen arkadaşıma haber veririm :DD

0|1
    0|0
  • Önce yanlarına gider selam veririm..çocugun beni görceği şekilde uzaklaşıp arkadaşı arıyormuş gibi yapar yanlarına döner iyi günler dilerim..ardından arkadaşımı arayıp sevgilinide al gel bizimkilerle cafede buluşcaz derim eğerki çocuk kızı kandırdıysa çocugu tehdit eder zorla arkadaşıma itiraf ettirmesini sağlarım..gerisi onlara kalmış

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• önce analiz yaparım kardeşide olsa kuzenide olsa belli olur biraz inceledikten sonra arkadaşımıda bilgilendiririm kanka 2 tane keçiboynuzu aldım yiyelim gel diye :))

0|1
    0|0
  • gider ensesine bir tokat atar napıyonuz la keranacılar derim:D varsa bişey olay yerini incelemek lazım:D

0|1
    0|0
  • Yanlarına gider selam veririm. Kızın suratına ''sıçtık'' ifadesi oturursa sıçırtması için arkadaşıma haber veririm.Boynuzlu kardeşim olsun istemem

0|1
    0|0
  • Selam verir, evin anahtarını masaya bırakır, uzaklaşırım :) Hep erkekler mi yapacak, kızında hakkı :)

0|1
    0|0
  • Gidip direk söylemem.İşin aslını bilmeden ortalığı karıştırmaya gerek yok.Gerçekten kötü birşey sezersem arkadaşıma yavaş yavaş söylerim.

VIP.

0|1
    0|0
  • Onlara belli etmeden fotoğraflarını çekerim. Sonra arkadaşıma ufak ufak konuyu açıp eğer tatmin edici bir cevap alamazsam (kuzeni o yaa falan gibi) fotoğrafı gösteririm.

0|1
    0|0
  • Kizi tutar kolundan uyaririm adam gibi davran diye en yakin arkadasim cocukluktan beri ynmda kardes gibiyiz cunku kalbi krlmasn diye kizi uyarrm baktm dinlemiyor devam ediyor canini cok kotu yakarm konustu cocuguda dovdururum birdaha dolasamaz etrafnda.

0|1
    0|0
  • Sarmaş dolaş olmadıkları sürece söylemem..

0|1
    0|0
  • Oda beni görsün yeter. Bi' durum varsa zaten gelir.

0|1
    0|0
  • yanina giderim tepkiden ne oldugu anlasilir

0|1
    0|0
  • Telefondan kim o diye sorarım eğer öyle tanıdık falan değilse arkadaşıma arar söylerim arkadaşım sonradan üzülceğine şimdi üzülsün kurtulsun diye :)

0|1
    1|0
  • çok çok yakın bir dostumsa önce foto çekerim sonra kıza 2 çift laf eder arkadaşı ararım ağzını burnunu kırarız sonra.

0|1
    0|0
  • benim arkadaşlarım kötülüğümden birşey demiceğimi iyi bilir direk söylerim sözümede güvenirler eğer öyle biriysen durma de ama değilsen ara bozuucu oluyormussun bu riskide göze al

0|1
    0|0

0|1
    0|0
  • mektup yazar onlara gönderirim :))

0|1
    0|0
  • derin muhabbetten kastın

0|1
    0|0
  • en iyisi karışmamak sen kötü olursun sonra

0|1
    0|0
  • giderim yanlarına anlarım kim olduğunu eğer ters bir durum varsa tersimi gösteririm

0|1
    0|0
Yükleniyor...