LÜTFEN YARDIIM EDİN KLASİK SORU AMA...

İyi günler arkadaşlar. Bakın bayadır yakın arkadaş olduğumuz birine aşığım.. Bir arkadaşım ona söyledi. O da ohaa ben onu öyle görmüyorum şok oldum gibisinden şeyler demiş. Bende gittim dedimm çocuğa seni sevmiyorum kankamsın nası olur falan. Ama beni cidden hiç umursamıyor. Yani ağladım gözü önünde güldü.. Cidden ne yapacağım. Hayır açılıp anlatmak istiyorum. Aramız bozulacak. Ki şöyle birşey de var yarın yaşayacağım ne malum... Bilmiyorum arkadaşlar. Siz napardınız

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• bende o durumdayım ya ilk önce tanışma faslını biraz abartıyorum knk oluyorum bir bakmışsın en yakın arkaaşın onlar hep öyle oluyor ona her yaklaştığında bişiyler değişiyor yani böyle bir durumda ben gider herşeyimi anlatırdım sevdiğimi filan

0|0
    0|0
    • Bilmem ki aramız bozulursa :(

• akışına bırak gerçekten erkek olsaydın heiyeler alırdın ama kızsın alman doğru olmaz ben mesela o kıza site bile yaptım yani birazda üstüne titremelisin yanına kız yaklaştırma eğer aynı yerdeyseniz en yakın arkadaşım diyorsun somurt o kendisi gelip soracak ya da sordurtacak işte anlat ben seni seviyorum işte seni başka kızlarla görmeye dayanamıyorum ben kıza öyle deim tamam dei birazdaha dikkatli olurum dedi

• gerçektenin yanında virgül olacaktı :D

Erkekler Ne Diyor 2

• Herzaman ikinci bir şansın olmayabilir. fırsatın varken yap hee eğer güler alay ederse onun adamlıgıdır hayatından atarsın ki böyle biriyle de arkadas olmaktan kurtulmus olursun..

0|0
    0|0
    • Ya o olgun biri. Öyle yapmazda çevrem eder. Oha onu nası seversin kaç yıllık kankasınız gibisinden

• Saol kardeşim. Biraz düşüneyim ama dediklerin yararlı oldu. Tek korkum aramız bozulacak:(

• Sen de sağol

• bence başkaa birini bul derim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...