Kastettiğiniz Sosyal Hayat Nedir, Neler Yaparsınız ?

forumlarda olsun, gerçek hayatta olsun her zaman bunu duyuyoruz. online oyunlar sosyal yaşamı bitiriyor, ya da çok fazla bilgisayarla uğraşmak sosyal hayatı bitiriyor diye. arkadaşlar bu sosyal hayattan kastınız nedir ? çoğumuz her gün bardan bara, kulüpten kulübe akmıyor, ya da her gün dışarıda gezmiyoruz. örneğin ben. 8 de uyanıyorum okula gidiyorum okulda insan ilişkilerim çok iyidir. eve geliyorum 4 te saat akşam 7 ye kadar bilgisayar başındayım. geri kalanını ailem ile geçiriyorum. sizin sosyal hayatınız nasıl ve sosyal hayattan kastınız nedir ? günümüzü boş mu geçiriyoruz ?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Kışın ben evden okula okuldan eve arada bir sinemaya giderim.Kışın çok asosyalim.Yazın da biraz sosyalim.Yani burada bütün gün takılanlara asosyal diye dalga geçiyorlar.Hiç düşünmüyorlar belki insanda para yok imkan yok arabası yok dışarı çıksın.Balkona çık sosyalleş.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sabah işe gidiyorum , akşam eve geliyorum genellikle 15 günde 1 sinemaya gidiyoruz . Hafta sonları da resim çalışmaları yapıyorum bazen de fotoğraf çekiyorum . Ara sıra canlı müzik dinliyoruz .

0|0
    0|0
  • Bende bilgisayar başında zaman geçiriyorum, ama kaçamak gibi oluyor. Kendini sallasam, hep otururum. Haftada 2-3 sefer arkadaşlarla ya da aile ile dışara çıkarım, olmazsa, ararım. Online oyun kesin oynamam, kendi hayatta 1 kez oynadım, 11 saat, yetti. Facebook da kapattım, prensip olarak. Ne kadar az İnternet, o kadar sağlıklı.

0|0
    0|0
  • ya sizlerin sosyal hayatına özeniyorum :) kitaptan kafa kaldıramıyoruz o kadarki özenecek vaktim bile yok yaa:(((

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Sabah 8 de Uyanırım Pc Başına Geçip (: Gta 4 Oyununu Açar Oynarım 2-3 Kadar Ardından Dışarı Çıkar Biraz Hava Alırım 7 Evde Olurum (: Televizyon İzlerim Saçma Bir Şey İşte (:

0|0
    0|0
Yükleniyor...