Pep guardiolalı Bayern münih ve barcelona?

Pep guardiola Bayern münihin hocası olduktan sonra total futbol sistemini takımına yerleştirdi,barcelona ile aynı sistemi oynuyor Şu an bayern münih.Peki bu iki aynı sistemi oynayan takım karşılaşsa sizce hangisi daha fazla topa sahip olur ve oyun hüküm eder arkadaşlar?

• Barcelona çünkü..
    100% (1)50% (1)67% (2)Oy Ver
  • Bayern münih çünkü..
    0% (0)50% (1)33% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bayern şuan çok formda. Barcelona ise düşüşte bence. Bayern hertürlü yener.

0|0
    0|0
    • Bayern münih şuan tabiki daha iyi kadroya ve forma sahip barcelonanın şansı çok az olur münhe karşı ama topa sahip olma ve oyun hükmetme anlamında hangi takım üstün olur diyorum.

• nasıl düşük formlu yine avrupanın en iyi 3-4 takımından birisi =)

• Eski barça nerde şimdki barça nerde . Atletico bile ondan çok iyi oyun oynuyo.

Kızlar Ne Diyor 1

• Barcelona bence ben Bayern Münih'i pek takip etmem ama en iyi orta saha Barca'da bence orta saha çalışırsa diğerleri de çok iyi çalışır yanlış mıyım bilmiyorum

0|0
    0|0
    • 3 sene öncesi için haklısın en iyi ortasaha ozamanlar barcadaydı ama şuan için geçerli değil bu durum,xavi 34 yaşında busquest zaten ortalama bir ön libero bir iniesta var sadece,ama münihteki ortasahalar şuan dünyanın en iyileri,martinez en iyi ön libero,kroos bastian en iyi ortasaha oyuncuları yaya toure ile birlikte,götze zaten mevkisinin mesutla birlikte en iyisi.

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...