Kız arkadaşımın güvenini nasıl geri kazanabilirim?

Yaptığım hatalarla ilişki esnasında kız arkadaşımın güvenini kaybettim yeni bir başlangıç yapmak istedim konuştum, fakat bana barışsam bile aynı hataları yine yaparsın dedi değiştim ben ona göstermek istiyorum ama sen değişmessin biliyorum dedi.Ben onu geri kazanmak istiyorum kafasındaki bu önyargıyı kırmalıyım gerçekten değiştim nasıl güvenini kazanabilirim onu sıkmadan bunaltmadan, beni arayıp sormuyor çok üzülüyorum sizce beni düşünüyor mu benimle konuşurken çok mutluymuş gibi konuşması beni çok üzdü aklın başına gelmiş biraz yokluğumu anlayınca felan dedi...

0|0
1|1

En İyi Kız Görüşü

• Zamanla olusturulur guven

0|0
    0|0
    • Zaman derken ? 2 senelik sevglm zaten ayrıldık smdi gçn gece telefumu actı sans istedm değişmessn falan ddi smdi facede falan acık görsm onu yazmıo mesaj atmstm cevapta atmıo anlıcagn su an umursamıo bi zmn snra umursr belki die umt edp beklyrm mal gbi :S

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

• Bende buna benzer birşeyler yaşadım benimki hata değildi kendisi istedi.Biraz uğraştım baktım gelmiyor artık yapabileceğim birşey kalmadı tükedi çareler dedim.

0|0
    0|0
    • Neydi seninki benimki hataydı o ayrılmak istemiyorken ayrılmayıda ben istedim hemen psman oldm ama smdi canım yansın mı istiyor anlamıyorm ara ara güzel mesajlr atyrm cevap atmıyr

• bendeki hata sakin olmamdı herşeyi alttan almaktı istemedi öyle :) ağzına sıçıcaktım daha iyi olucaktım onun gözünde istemedi bei uğraştım biraz baktım oralı değil bıraktım ama sevmeyi değil çabalamayı bıraktım

Yükleniyor...