Birisinden hediye alsanız hemen fiyat araştırması yaparmısınız ?

Bunu yapan bir kaç kişi gördüm amaçları ne acaba kendilerini mi tatmin ediyorlar niye fiyatlarını merak ediyorlar

Hani düğünden sonra büyükler düğün cd sini izler ya kim ne takmış bizde aynısını takalım diye aynı buna benziyor çok komik oluyor valla yapmayın böyle şeyler hediyenin parası olmaz

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Anında yaparım. Bana aldığı hedyie = bana verdiği değer. Vallahi 200 TL den aşağı ise hiç acımam, çarparım yüzüne ve hemen ayrılırım. O kadar takarım yani.

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• yok ya yapmam pahalı olmus ucuz olmus ne önemi var zaten düşünüp almış yeter bana o

0|0
    0|0
  • Yapmam öyle ayıp şeyler hiç tasvip etmiyorum cık cık cıkk..

0|0
    0|0
  • yapmam, gereksiz.

ayrıca hediyeyi alan kişiye saygısızlık.

0|0
    0|0
  • Güzel bi' hediye göz zevkime hitap eder.

Fiyatı hiç önemli değil benim için.

Düşünmesi yeter.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Çok ayıp bir şey hiç yapamam hatta bana da sağ olsun Kanadalı bir hanımefendiden 100 dolar hediye gelmişti (komidin ile alakası yok) işte o gündür dolar kaç tl olmuş bakmam, bakamam :(8

0|0
    0|0
  • Hediyeyi okutacağımdan ötürü, piyasa bilgisi önemli tabi sdfsdfs

0|0
    0|0
  • Hayır yapmam çünkü yaptığımda öğrenmiş olduğum fiyat beni üzebilir..

Kendimi üzmeyi sevmiyorum ^;*

0|0
    0|0
  • onların amacı aldıkları hediyenin fiyatı değil kendilerine biçilen fiyattır...

ruhunu bile paraya satanların devrindeyiz. zengin kadın/erkeğe köpeklik yaparlar da diğerlerine en adi şerefsiz olurlar birde kültürden etiketten insanlıktan dem vurmuyorlar mı ? en acınacak halleri güldürüyor beni...

0|0
    0|0
  • Hiç takılmam öyle şeylere..

0|0
    0|0
Yükleniyor...