Boksa haftada 4 gün gidiyorum...

Boksa haftada 4 gün gidiyorum o 4 günün haricinde ağırlık çalışsam olurmu :?

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• Sen daha iyi bilirsin de çok ağırlık çalışırsan boksör olarak yavaşlarsın diye duymuştum.Bir boksörün ağırlık çalışması da gerekir elbette ama bazı antrenörler boksörleri yavaşlamasın diye çok ağırlık çalıştırmaktan da kaçınırlar.Yavaşlatması ağırlık çalışmanın dezavantajı ama yumruk gücünü arttırması da avantajı.Boks hocalarına danışmadan bu konuda bişey yapma derim.

0|0
    0|0
    • tamam arkadaşım sağol bi sorarım dediğin mantık banada doğru geldi yine ben bi sorayım :S

• Bişey değil estağfirullah boks yapan bayağa kişi tanıdım.onlardan duyduğum böyleydi.

Kızlar Ne Diyor 6

• olur neden olmasın :)

0|0
    1|0
  • Aynı gün yapmanı tavsiye etmiyorum.. Bizim idmanlarımız 2 günde bir haftada 3 gündü.. Vücut çalışmak isteyen beylere idman günleri izin vermiyordum.. İdman öncesi çalışan oluyordu, sonra istediklerimi yapamaıyorlar yorgun oluyorlardı, ben de sinirleniyordum ceza veriyordum :)

İdman günleri çalışıp idmandan önce ya da sonra vücuduna eziyet etmenin anlamı yok.. Protein diyetini antrenöründen alabilirsin..

0|0
    0|0
  • Çalışabilirsin kendini nasıl daha iyi hissediceksen bir sorun da çıkmaz yine de doktora gidip sağlık kontrolü yaptırılmasını iste. Kendine birden yüklenme

0|0
    0|0
  • Takıl kafana göre.

0|0
    0|0
  • Relax ol diyoruz kime diyoruz.

0|0
    1|0
  • Olur tabi ki de

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• kendini fazla yormadan olur tabi ama fazla kasarsan çok zorlanırsın ağrılar da çekebilirsin ağırlık dışında kondisyon çalış bence bolbol koş adamım ne kadar geç yorulursan o kadar iyi kondisyon çok önemli

0|0
    0|0
  • Kaslarını fazla zorlamış olursun bunun sana yararı değil zararı olur. Çünkü vücut çalıştığında kaslarını bir gün çalıştırıp bir gün dinlendirmen lazım.

0|0
    0|0
  • boks antremanından önce ağırlık antremanı daha iyi olur

0|0
    0|0
  • keyfi davran boksör..

0|0
    0|0
  • ön ve kar kol calıs...boksta bacaklara pek calısılmıyor ama sen bacaklara da calıs.

0|0
    0|0
  • erkeklik hormonlarında belli başlı sorunlar meydana gelebilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...